Wybór 4 whisky zza wielkiej wody. Dwa z USA i dwa z Kanady. Zapraszamy z zapoznaniem się z tymi ciekawymi trunkami

Kanada

crown-royal

CROWN ROYAL

Mieszana kanadyjska whiskey o niezwykle krzepkim, mocnym i bogatym smaku. Świetnie zbalansowana, z odrobiną przypraw i waniliowo-owocowym posmakiem. Powstała na cześć wizyty w Kanadzie króla Jerzego VI i królowej Elżbiety w 1939 roku. Podkreśleniem wyjątkowości trunku jest butelka w kształcie królewskiej korony.

canadian-special-old-700ml tb

CANADIAN SPECIAL OLD

Łagodna i subtelna whiskey kanadyjska o bursztynowym kolorze, który jest wynikiem doskonałego zbalansowania żyta, jęczmienia i kukurydzy. Leżakuje przez co najmniej 6 lat w beczkach dębowych.

Stany Zjednoczone

Old Fitzgerlads 8YO tb

OLD FITZGERALD'S 8 YO

Amerykański Bourbon, wytwarzany według unikalnej receptury, gdzie zamiast żyta wykorzystuje się pszenicę. Dzięki temu powstaje trunek delikatny w swej strukturze, w której dominują aromaty cytrusowe, karmelowe z nutą wanilii. Niezbyt długi finisz pozostawia posmak prażonych orzeszków.

Blantons-Special-Reserve-Whisky-Green-Label

BLANTON'S SPECIAL RESERVE

Pierwszy na świecie Bourbon lany z jednej beczki. Wytwarzany z najlepszej kukurydzy z Kentucky i Indiany oraz wyselekcjonowanego żyta i najwyższej jakości słodu jęczmiennego. Starzony w świeżo opalonych białych beczkach dębowych przez co najmniej 8 lat. W smaku wyczuć można aromaty palonego cukru, wanilii i owoców cytrusowych.