Niektórzy twierdzą, że jeśli tequila to tylko Patron. Dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z kilkoma jej rodzajami

 

tequila patron intro tb

PATRÓN TEQUILA

to najwyższej jakości luksusowa tequila z segmentu ultra premium. Patrón Tequila produkowana jest w 100 procentach z agawy, która jest uprawiana w stanie Jalisco w Meksyku. Wyjątkowości produktu dodaje fakt, że poszczególne etapy jej produkcji są wykonywane ręcznie i odbywają się z wielką precyzją i starannością – począwszy od zbierania agawy, poprzez przeprowadzany tradycyjną metodą proces destylacji, aż do indywidualnego oznakowania, podpisania i kontroli każdej butelki.

patron anejo tb

PATRÓN AÑEJO

to delikatna mieszanka niepowtarzalnych, dojrzewających rodzajów tequili. Wszystkie użyte w procesie produkcji tequile leżakują w beczkach z białego dębu przez minimum 12 miesięcy, co gwarantuje wydobycie najszlachetniejszych nut smakowych. Patrón Añejo charakteryzuje się wyczuwalnym smakiem dębu, wanilii, miodu i delikatną nutą melona.

patron silver tb

PATRÓN SILVER

jest krystalicznie czystą tequilą premium o łagodnym smaku z dodatkiem cytrusowej nuty. Ta lekka i świeża tequila jest ulubioną marką koneserów na całym świecie. Wiele osób ceni jej łagodny i subtelny smak bardziej niż odmiany z delikatnym posmakiem dębu. Patrón Silver jest doskonały zarówno pity w czystej postaci, jak i z kostkami lodu, czy też jako dodatek do ulubionej Margarity lub koktajlu.

patron reposado tb

PATRÓN REPOSADO

leżakuje w dębowych beczkach średnio przez 6 miesięcy. W trakcie dojrzewania jest mieszany, aby uzyskać idealny, świeży i czysty smak Patróna Silver z nutką dębowego posmaku, który znajdziemy także w Patrónie Anejo. Patrón Reposado to tequila o idealnie zbalansowanym smaku agawy oraz dębu z nutką cytrusów i miodu przeznaczoną do smakowania lub jako główny składnik koktajli.