Blog

Tagged under:

Wieczór panieński w klubie nocnym – sposób na dobrą zabawę

          Wieczór panieński to doskonała okazja, by się wyszaleć i wyluzować podczas stresujących przygotowań do ślubu. W tym dniu najważniejsza jest przyszła Panna Młoda – impreza powinna w stu procentach odzwierciedlać jej upodobania oraz potrzeby. Jednym z najlepszych, sprawdzonych przez wiele osób sposobów na świetną zabawę w tym dniu jest wyjście do klubu. Dlaczego warto?

Czytaj więcej

Chivas czy Kauffman - Wybierz alkohol dla siebie

          Nie samą whisky człowiek żyje. Także w przypadku wódki można znaleźć produkty luksusowe z imponującą historią. Zapraszamy do zapoznania się z trzema rodzajami whisky oraz dwoma rodzajami wódki. To pomoze wybrać alkohol najbliższy Waszym gustom, a gwarantujemy, że ten wybór nie należy do najprostszych.

Czytaj więcej

Dlaczego pole dance jest tak lubiany przez facetów?

          Pole Dance uchodzi za niezwykle erotyczny i zmysłowy. Przede wszystkim jednak stanowi wielką sztukę i wymaga ogromnej sprawności oraz wysiłku fizycznego. Choć wykonująca go tancerka musi panować nad każdym ruchem i wkłada w swój występ mnóstwo pracy, efekt sprawia wrażenie lekkiego i niewymuszonego. Tego rodzaju spektakl jest szczególnie atrakcyjny dla mężczyzn, którzy dostrzegają w nim prawdziwą pochwałę kobiecości.

Czytaj więcej

Whisky z Ameryki

          Wybór 4 whisky zza wielkiej wody. Dwa z USA i dwa z Kanady. Whisky z Ameryki to nie byle jaki alkohol, więc nie brakuje chętnych do skosztowania go. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze okazji, to zapraszamy do zapoznania się z tymi ciekawymi trunkami. To co je charakteryzuje, to mocne i niebanalne smaki, do których każdy chętnie wraca. Spróbuj i sam zdecyjduj, co smakuje lepiej - Kanada czy USA?

Czytaj więcej

Kluby nocne - dlaczego dżentelmeni do nich chodzą?

          Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje zaznać relaksu i zapomnieć o codziennym stresie. Istnieją na to rozmaite sposoby: jedni lubią przeczytać wartościową książkę lub obejrzeć film, inni uprawiają sport lub spotykają się z przyjaciółmi, a jeszcze inni wolą udać się na szaloną imprezę do klubu nocnego. Co takiego mają w sobie te miejsca, że przyciągają uwagę mężczyzn?

Czytaj więcej

Tequila - liczy się smak.

          Niektórzy twierdzą, że jeśli tequila to tylko Patron. Dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z kilkoma jej rodzajami. Jak powszechnie wiadomo o gustach się nie dyskutuje, jednak ciężko zaprzeczyć temu, że tequila, to alkohol, który pobudza zmysły i poprawia nastrój. Dlaczego jest aż tak wyjątkowa? W czym tkwi sekret tego idealnego trunku? Spróbujemy to wyjaśnić. Zapraszamy do wyjątkowo "smakowitej" lektury.

Czytaj więcej

Jak spędzić sobotni wieczór w Warszawie?

          Stolica Polski słynie z rozmaitych atrakcji i możliwości różnorodnego spędzania czasu. Coś dla siebie znajdą w niej zarówno wielbiciele kultury, jak i szaleni imprezowicze czy wytrawni smakosze. Paradoksalnie, bogata oferta Warszawy może przytłaczać, a w efekcie utrudniać podjęcie decyzji o tym, czym mamy ochotę się zająć. Jak spędzić sobotni wieczór w Warszawie, by mieć niezapomniane wspomnienia i poczucie dobrze wykorzystanego czasu?

Czytaj więcej

IRLANDIA JAPONIA SZKOCJA - NAJLEPSZA WHISKY

          Najlepsza whisky musi być... No właśnie jaka? Który kraj może cieszyć się z tego, że ma w swych zasobach najdoskonalszy gatunek tego trunek? Dzisiaj kilka słów na temat ciekawych whiskey z Irlandii, Szkocji oraz Japonii. Zapowiada się bardzo smacznie, sprawdźcie sami!

Czytaj więcej

Whisky dla pań

          Whisky to nie tylko domena mężczyzn, dlatego warto zapoznać się również z ofertą whisky dla pań. Wybór jest na tyle duży, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem kobiecej whisky z regionów Speyside oraz Lowlands. Są smaki, których po prostu warto spróbować, a te wyjątkowe gatunki whisky z pewnością są do tego stworzone. Oczywiście whisky można spróbować w klubie New Orleans

Czytaj więcej