Wieczór kawalerski Warszawa - New Orleans Club

          Zastanawiacie się jak jeszcze może wyglądać wasz wieczór kawalerski w najlepszym klubie w Polsce? Tak, jak tylko sobie wyobrazicie. Na specjalne życzenie naszych klientów przygotujemy imprezę, według waszych wytycznych. Jesteśmy w stanie spełnić każde, nawet najtrudniejsze życzenia, po to abyście czuli się jak niebie. Myśląc - wieczór kawalerski Warszawa, myślcie - New Orleans!

 

Wieczór kawalerski Warszawa, New Orleans

Wieczór kawalerski Warszawa   

       Wieczór kawalerski w Warszawie, tylko w Klubie New Orleans. Dlaczego? Pamiętacie bohaterów naszej ulubionej komedii Kac Vegas? My także u nas Kac Vegas jest każdej nocy. To co dzieję się w New Orleans zostaje w New Orleans. Dbamy o wszelkie wasze wygody. Nad bezpieczeństwem i Państwa prywatnością czuwa całodobowo nasza ochrona.


      Wieczór kawalerski w New Orleans dla VIP gości? Nic prostszego, przy organizacji wieczorów kawalerski dla znanych osobistości świata polityki czy rozrywki to dla nas chleb powszedni. Nie jeden VIP gość bawił się już do białego rana w naszym klubie. Bez kamer, bez paparazich, bez gazet czy wścibskich reporterów. Zamykamy klub i organizujemy Twoją wymarzoną imprezę tylko dla ciebie.