Jak zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie

Wieczory kawalerskie w New Orleans to prawdziwe i prawdziwe męskie pożegnanie stanu kawalerskiego. Na tę okazję przygotowaliśmy specjalne pakiety, które ułatwią organizację wieczoru kawalerskiego w Warszawie.

Chcesz zorganizować wieczór kawalerski lub inną imprezę dla swoich przyjaciół, zgłoś się do nas!

Nasz Klub specjalizuje się w organizacji wieczorów kawalerskich oraz innych imprez tematycznych. Sposób i formę spędzenia u nas czasu zaplanujesz sam, zgodnie z własnymi preferencjami, a my zapewnimy Ci profesjonalną obsługę i indywidualne atrakcje. Z całą pewnością taka zabawa dostarczy niezapomnianych przeżyć, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich przyjaciół.

40 ŚLICZNYCH TANCEREK

oczekuje w New Orleans aby umilić Wam czas artystycznym show na scenie lub indywidualnymi tańcami w przytulnych Vip roomach. Nasze tancerki to kobiety elokwentne, z bogatym wachlarzem zainteresowań i umiejętności. Wśród nich są laureatki konkursów tanecznych, Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim i Sportowym oraz Pole Dance, a także studentki prawa, inżynierii, psychologii oraz wychowania fizycznego. Zachwycają urodą i inteligencją, potrafią być zmysłowe albo figlarne, subtelne albo drapieżne... i zawsze zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie!

ARANŻACJA WASZEGO POBYTU

jest dowolna i niemal nieograniczona, możecie przebywać na sali głównej, biorąc czynny udział w zabawie ze wszystkimi. Pan Młody w tym czasie ma szansę stać się główną atrakcją jednego z show na scenie. Jeżeli wolicie bawić się w swoim towarzystwie, oferujemy Wam eleganckie Vip roomy, salę eventową, gdzie wyłącznie we własnym gronie i naszymi tancerkami spędzicie ten niezapomniany wieczór.

ALKOHOL I KONSUMPCJA

dysponujemy gamą ponad 700 rodzajów alkoholi. Znajdziecie u nas wiele rzadkich i niespotykanych trunków, które są rzadko dostępne . Nie ma dla nas alkoholi niemożliwych do zdobycia, a żeby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia - nasz Szef Kuchni dokonuje kulinarnych cudów tworząc wyrafinowane posiłki godne prawdziwych dżentelmenów.