Unikaty w klubie

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi rodzajami alkoholu jaki mogą Państwo spróbować w klubie New Orleans

 

OCTOMORE ORPHEUS 02.2

OCTOMORE ORPHEUS 02.2

Kolejny raz zostaliśmy zaskoczeni przez destylarnie Bruichladdich. Stworzyła ona nową pozycję w swoim portfolio - Octomore Orpheus 02.2. Limitowana edycja tej wspaniałej whisky typu single malt, produkowanej w regionie Islay zaskakuje każdego kto ją spróbuje.
Octomore Orpheus 02.2 polecana jest głównie amatorom torfowych aromatów ze względu na bardzo wysoki współczynnik torfowości wynoszący 140 ppm. Octomore Orpheus 02.2 to edycja limitowana, wyprodukowanych jej zostało jedynie 15000 butelek. Ciekawostką jest również fakt iż whisky ta przetrzymywana była w beczkach po wyjątkowym winie - Chateau Petrus.
Zapraszamy do degustacji jednej z ostatnich butelek Octomore Orpheusa na świecie.

cristal rose 2002 tb

CRISTAL ROSÉ 2002

Jeden z najznakomitszych szampanów na świecie, symbol doskonałości w świecie bąbelków. Stworzony na specjalne życzenie cara Aleksandra II, który zamówił na specjalne zamówienie szampana w kryształowej butelce o płaskim dnie. Od prawie dwustu lat uwodzi swoją bezkompromisowością. Produkowany tylko w najlepszych rocznikach, dojrzewa w beczkach dębowych i minimum 6 lat w butelce.
Wspaniały bukiet, owoce cytrusowe, czerwone jagody, białe kwiaty, nuty tostów, czekolady, wanilii, drewna. 97/100 pkt.

 

VODKA JEAN MARC XO

VODKA JEAN MARC XO

Vodka Jean Marc XO, rewelacyjna, pszenna wódka klasy super premium, uwielbiana i rekomendowana przez znawców. Jean Marc XO jest dziewięciokrotnie destylowany, w bardzo małych partiach, dodatkowo poddawana jest specjalnemu procesowi mikro-oksygenacji, a w ostatnim okresie filtrowana jest przez węgiel drzewny pochodzący z Dębu Limousin. Cały ten nietypowy proces trwa kilka tygodni, dzięki czemu jej smak i aromat jest nieporównywalny z innymi wódkami tej klasy. Produkowana jest w regionie Cognac, słynącym z produkcji Cognaców, we Francji. Obecnie znajduje się w portfolio grupy Campari. Wódka ta jest jedną z ikon (obok zegarka od Cartiera i Astona Martina DB5) wspomnianych w książce "101 Rzeczy do kupienia przed śmiercią".

salon-1997 tb

SALON 1997

Klejnot Szampanii, mityczny, legendarny, ogromnie tajemniczy, długowieczny, jedyny w swoim rodzaju. Produkowany tylko w najlepszych latach (36 roczników przez ostatnie 100 lat), tylko z jednej odmiany winogron (100 proc. Chardonnay), tylko z jednej najlepszej gminy (Cru Le Mesnil sur Oger). Aktualny rocznik uważany za jedno z najlepszych blanc de blancs jakie do tej pory wydała Szampania. Kwintesencja Le Mesnil i jej kredowo mineralnego charakteru. Głęboki i bogaty w aromaty, jabłek, owoców pestkowych, cytrusów. 100/100 pkt w Wine News.

crown-royal

CROWN ROYAL

Jest to najlepiej sprzedająca sie Whisky Kanadyjska w całych Stanach Zjednoczonych. Trunek został stworzony jako hołd dla Królewskiej wizyty, gdy w 1939 roku król George VI i jego Żona Elżbieta odwiedzili Kanadę. Whisky była do 1964 roku dostępna tylko w Kanadzie, później podbiła Świat za pomocą firmy Seagrams, do której do 2000 nalażała dana Whisky. W chwili obecnej wchodzi w portfolio największego koncernu alkoholowego na rynku - Diageo. Od 1992 roku, whisky ta jest produkowana wyłącznie w w gorzelni Royal Crown w Gimli , nad brzegiem jeziora Winnipeg , w prowincji Manitoba , Kanada

johnnie Walker blue label King george v edition

JOHNNIE WALKER KING GEORGE V BLUE LABEL

Wyjątkowy, 43% Blend, wlany do kryształowej karafki, przy czym każda jest indywidualnie numerowana, aby odzwierciedlić wyjątkowośc trunku, a jednocześnie dać nam dowód na autentyczność tego wyjątkowego alkoholu. Jej wyjątkowość polega na doborze Single Maltów, z których następnie powstaje King George V. Mieszanka Maltów z okresu panowania Króla Jerzego V, który nakazywał zakup Jej na Dwór Królewski, a w roku 1934 przyznał jej królewską gwarancję. Najstarsze destylaty mają ponad 70 lat, a dojrzewały w beczkach dębowych w destylarniach, które w dniu dzisiejszym juz nie istnieją. Trunek niedostępny praktycznie w żadnej restauracji, w żadnym barze w Polsce...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem