Najczęstsze pytania tancerek

Ta podstrona powstała specjalnie z myślą o naszych przyszłych tancerkach. Poniżej znajdują się istotne informacje, które rozwieją wszelkie wątpliwości związane z pracą w naszym klubie. Życzymy miłej lektury

PRACA TANCERKI W KLUBIE NEW ORLEANS

Zapewne wiele z Was marzy o tym by tańczyć w klubie, flirtować z mężczyznami, pić najlepsze szampany oraz kosztować kawioru, homarów i ostryg. Zapewne wiele z was bardzo chciałoby rozpocząć pracę w klubie dla dżentelmenów, ale obawiacie się, że okaże się, iż macie robić coś innego niż tylko taniec oraz rozmowy z dżentelmenami. New Orleans jest klubem wyjątkowym, tworzonym przez wyjątkowych ludzi i chcemy by nasze tancerki też były wyjątkowe. Wierzymy, że prawda zawsze broni się najlepiej i dlatego poniżej znajdziecie najczęstsze pytania i odpowiedzi, na które zawsze staramy się odpowiadać sumiennie – bo nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

NA CZYM POLEGA PRACA W KLUBIE NEW ORLEANS?

New Orleans jest elitarnym klubem dla dżentelmenów i bardzo dbamy o reputację Klubu oraz dziewcząt pracujących w klubie. Praca tancerki w New Orleans składa się z kilku aspektów:
1. Taniec na rurze – Pole Dance – odbywa się na scenie głównej. Każda tancerka dobiera własny repertuar muzyczny, czyli taką muzykę, do której lubi tańczyć, jednakże pozbawioną wulgaryzmów w tekstach piosenek. W klubie New Orleans jest stała kolejność tańczenia i tańczy się jedną piosenkę co około 1 godzinę rozpoczynając w eleganckim stroju kończąc topless i tylko topless. Taniec nie może mieć charakteru wulgarnego. U nas w Klubie tancerki szkolą się stale by tańczyć, jak najlepiej, a ich taniec ma charakter artystyczny i zmysłowy, zawsze bardzo profesjonalny i estetyczny.
2. Rozmowy z gośćmi – Panowie, Dżentelmeni, którzy odwiedzają nasz klub i w nim przebywają są ludźmi z klasą i takiego typu relaksu oraz rozrywki oczekują w naszym klubie. Jedną z form spędzania czasu, którą cenią sobie najbardziej są rozmowy z naszymi tancerkami, które same do nich podchodzą lub niekiedy są zapraszane przez gości by dołączyły do nich.
3. Konsumpcja – New Orleans posiada pierwszą w Polsce Nocną Restaurację oraz największy bar w Europie – ponad 700 rodzajów alkoholi i 40 szampanów. Tancerki podczas rozmowy z gośćmi mogą zamawiać dania restauracyjne oraz szampany i drinki, by umilić gościom i sobie czas w klubie oraz poczuć się bardzo, bardzo luksusowo
4. Taniec prywatny – taniec ten odbywa się w pokoju prywatnym zwanym również pokojem V.I.P. W tańcu prywatnym może uczestniczyć jeden gość i wybrana przez niego tancerka, lub dwie tancerki – w zależności od upodobań gościa. Podczas tańca prywatnego tancerka tańczy podobnie, jak na scenie głównej z wyjątkiem końcowego „stroju". Podczas tańca prywatnego tancerka robi piękny, pełny striptiz będący cudownym dodatkiem wypełniającym czas, który goście spędzają w klubie New Orleans.

JACY GOŚCIE PRZYCHODZĄ DO KLUBU NEW ORLEANS?

Nasi goście to osoby spełnione zarówno zawodowo , jak i prywatnie, są dżentelmeni, którzy wiele podróżowali i wiele widzieli. Nie muszą dowartościowywać się w żaden sposób , a przychodzenie do klubu new Orleans traktują, jak niepowtarzalną formę rozrywki, która każdemu w życiu jest potrzebna. W dużej mierze naszymi gośćmi są osoby z zagranicy, którzy dodatkowo cenią sobie, że nasze tancerki mówią po angielsku, a czasem i nie tylko po angielsku, a także w innych obcych językach. Gośćmi new Orleans są mężczyźni wywodzący się z rożnych kultur oraz pokoleń, ale wszystkich łączy wspólna cecha – są dżentelmenami, a w przypadku odwiedzających nas coraz częściej Pań – są damami.
Czy w klubie New Orleans rzeczywiście chodzi tylko o taniec podczas Tańca Prywatnego?
Tak , zdecydowanie. Bardzo dbamy o reputację naszego klubu oraz tancerek u nas pracujących. Każda osoba, która nie będzie przestrzegała pewnych podstawowych zasad pracy oraz szczególnie pobytu w pokoju prywatnym podczas tańca zostaje automatycznie zwolniona z pracy . Te zasady wprowadziliśmy by zapewnić komfort naszym tancerkom oraz poczucie bezpieczeństwa i dobrowolnego wyboru, czy chce iść na taniec prywatny, czy tez nie. Oto nasze zasady:
1. Taniec prywatny nie jest obowiązkiem – to jest przyjemność oraz wspaniały prezent jaki tancerka może podarować swojemu gościowi. Taki taniec prywatny jest uzupełnieniem wieczoru i stanowi wspaniały przerywnik rozmowy lub jest deserem po fantastycznym posiłku.
2. Podczas tańca prywatnego zarówno gość , jak i tancerka nie mogą dotykać stref intymnych

CZEGO TANCERKOM NIE WOLNO ROBIĆ?

1. Tancerki nie mogą udostępniać swoich numerów telefonów gościom
2. Tancerki nie mogą umawiać się z gośćmi poza miejscem pracy
3. Tancerkom nie wolno wprowadzać gości w błąd – gość zawsze musi wiedzieć za co i ile płaci
4. Tancerki nie mogą się spóźniać
5. Tancerki nie powinny w żaden sposób komentować zachowania gości. Jeśli pojawi się jakakolwiek budząca wątpliwości sytuacja tancerka zawsze może podejść do menedżera lub ochrony i taka sytuację wyjaśnić lub znaleźć wspólne rozwiązanie
6. Tancerki nie powinny publicznie wygłaszać swoich opinii na temat funkcjonowania klubu – zawsze mogą kwestie sporne rozwiązać z menedżerami lub szefami klubu
7. Tancerki nie powinny zachowywać się w sposób w jaki nie chciałaby by ich koleżanki z pracy się zachowywały
8. Tancerki powinny swoją postawą, tańcem, ubraniem, makijażem dawać dobry przykład i się wyróżniać – oczywiście pozytywnie

JAKIE STROJE OBOWIĄZUJĄ W KLUBIE NEW ORLEANS?

Nasze tancerki kreują swój niepowtarzalny styl. Mimo wcześniejszych pytań dotyczących możliwości udostępnienia strojów przez klub, szybko orientują się, że noszenie strojów wcześniej używanych przez kogoś nie jest komfortowe. W New Orleans stosujemy się do stylu Chic& Sexy, czyli – Elegancko i Zmysłowo/Seksownie. Dzielimy stroje na:
1. Od niedzieli do czwartku - tancerki noszą długie lub półdługie sukienki, sukienki, w których równie dobrze mogłyby pójść na elegancką kolację do restauracji. Oczywiście czasem pozwalamy by te sukienki były bardziej finezyjne, lub odsłaniały odrobinkę więcej, ale by wciąż były eleganckie.
2. Weekendy, czyli piątki i soboty – tancerki dowolnie dobierają stroje, najlepiej tematyczne, lub oddające ich osobowość. Mogą to być stroje mniej zobowiązujące, bardziej odsłaniające nogi, ramiona, dekolt, ale zawsze zachęcamy do noszenia ładnych sukienek typu mała czarna.
Pojawia się również wiele pytań dotyczących bielizny. Tancerki w klubie ubierają komplety eleganckie w klasycznych kolorach – czerwonym, czarnym, z aplikacjami różowymi lub innymi. Niekiedy noszą pasy do podwiązek, pończochy, gorsety. Bielizna jest ważnym elementem, gdyż tańcząc na scenę w pewnym momencie jest się w samej bieliźnie i szkoda byłoby źle dobraną bielizną popsuć pierwsze dobre wrażenie, jakie tancerka wywarła na gościach w klubie.

NIGDY WCZEŚNIEJ NIE TAŃCZYŁAM POLE DANCE, CZY KLUB ZAPEWNIA SZKOLENIE?

Tak, oczywiście. Nie wyobrażamy sobie pozostawić nasza nową tancerkę samej sobie. Nasza Dyrektor Artystyczna, która prowadzi rekrutację – po pierwsze odpowiada na wszystkie pytania, a po drugie – przygotowuje dziewczęta do występów na scenie. Przeznaczone są na to dwie lekcje Pole Dance. Po tych dwóch lekcjach tancerka może rozpocząć pracę. 

ILE DNI W TYGODNIU TRZEBA PRACOWAĆ?

Zazwyczaj proponujemy tancerkom , by pracowały 4-5 dni w tygodniu. Przez ten czas są bowiem w stanie zarobić bardzo godziwe pieniądze i mieć szanse na najwyższe zarobki. Grafik pracy jest ustalany przez menedżerów zmiany nocnej. Jednakże jeśli w dniu rozmowy kwalifikacyjnej tancerka zaznaczy, że jej wcześniejsze zobowiązania nie pozwalają na podjęcie pracy w takim wymiarze czasu, to wtedy zaproponujemy by zaproponowała swoje rozwiązanie. Za każdym razem staramy się indywidualnie dostosować do zaistniałej sytuacji.

CZY TANCERKI MAJĄ JAKIŚ URLOP?

Tak, jak każda praca, tak i praca w klubie wymaga odpoczynku. Wszelkie urlopy są konsultowane w wyprzedzeniem, co najmniej 6 tygodniowym z menedżerami zmiany nocnej. Rozumiemy bowiem, że nie wszystkie tancerki mają rodzinę w mieście, w którym pracują i raz na jakiś czas chciałyby spędzić kilka dni właśnie w domu rodzinnym. Wystarczy poinformować o chęci takiego urlopu z odpowiednim wyprzedzeniem.

JAKA JEST FORMA ZATRUDNIENIA W KLUBIE?

Każda tancerka ma możliwość wyboru – umowa o prace, umowa o dzieło, umowa o zlecenie. Nie każda osoba zatrudniona w klubie musi chcieć posiadać umowę o pracę, ale dla niektórych jest to wygodne, gdyż maja ubezpieczenie zdrowotne i umowa o pracę jest przecież zawsze honorowana w momencie ubiegania się o kredyt na mieszkanie, lub inne cele.

CO JEŚLI JEDNAK NIE BĘDĘ CHCIAŁA DALEJ PRACOWAĆ W KLUBIE?

Praca u nas jest absolutnie dobrowolna, nikogo nie mamy zamiaru i nie chcemy trzymać na silę, bo wtedy nikt nie jest zadowolony z pracy i tworzy się niemiła atmosfera. Jedyne czego oczekujemy od osoby pełnoletniej, która podjęła pracę w naszym klubie, to informacja o chęci odejścia, podania przyczyny, bo może okaże się, że możemy pomóc i wtedy sytuacja się rozjaśni. Jeśli jednak tancerka podjęła decyzje, że kończy pracę lub zwyczajnie po okresie próbnym jej nie przedłuża, to wystarczy, że przyjdzie i podziękuję klubowi za dotychczasową współpracę.

CZY MOGĘ WRÓCIĆ DO PRACY PO TYM, JAK Z NIEJ ZREZYGNOWAŁAM?

Wszystko zależy od tego w jakich okolicznościach nastąpiła rezygnacja. Podajemy kilka przykładowych sytuacji:
tancerka odeszła z pracy nikogo nie informując o tym i po jakimś czasie okazuje się, że pracuje w innym klubie, ale nie układa jej się i chce wrócić – przykro nam, ale taka tancerka nie zostanie przyjęta ponownie, ponieważ najwyraźniej nie rozumie, co to jest „dobre wychowanie"
po rozmowie z menedżerami tancerka odeszła, jednak okazuje się, że pracuje w innym klubie, ale nie układa jej się najlepiej i chce wrócić – nie lubimy nielojalnych zachowań, ale bierzemy pod uwagę to, że każdy może popełnić błąd i po rozmowie z tancerką podejmujemy decyzję. Jeśli zgadzamy się na powrót tancerki do klubu to musi ona wpłacić indywidualnie ustaloną karę pieniężną.
Po rozmowie z menedżerami tancerka rezygnuje z pracy, tłumacząc to np.: problemami w rodzinie – przede wszystkim staramy się pomóc i znaleźć źródło problemu, jeśli jednak tancerka jest już w 100% zdecydowana odejść i po kilku miesiącach wraca, a wiemy, że nie pracowała w innym klubie w kraju i zagranicą to oczywiście nie widzimy żadnych przeciwwskazań przyjmujemy ja ponownie upewniając się, że jej sytuacja się już wyjaśniła i że już jest lepiej.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA?

Tancerki, które podejmują u nas pracę są wyedukowanymi, mądrymi życiowo osobami, które rozumieją, że praca w klubie, jako tancerka jest taką samą pracą, jak każda inna. Czy starając się o pracę w kancelarii, osoba starająca się o pracę również zapyta o możliwość zakwaterowania? Na pewno nie. Klub oczywiście może pomóc w znalezieniu mieszkania i załatwić wszystkie formalności, ale stawiamy na dojrzałość i samodzielność tancerek, które u nas podejmują pracę. Jedynie tancerki przyjeżdżające z zagranicy maja możliwość zakwaterowania, gdyż nie znają one Polski i często w pierwszym miesiącu pracy dopiero uczą się, jak w Polsce wszystko funkcjonuje. Jak już zostało wspomniane we wszystkim możemy pomóc, ale nie zapewniamy zakwaterowania.

A CO JEŚLI ZACHORUJE I NIE MOGĘ PRZYJŚĆ DO PRACY?

Na pewno będziemy chcieli by tancerka znalazła dla siebie zastępstwo wśród tancerek, które pracują w klubie, ale tego dnia mają wolne. Jeśli to okaże się niemożliwe to trudno, jednakże okazanie zwolnienia po powrocie do pracy, jak w każdej pracy będzie musiało zostać przekazane menedżerom. Nie dlatego, że niewrzynany naszym tancerkom, ale musimy dopilnować wszystkich formalności i dziewczęta muszą przestrzegać pewne reguły i zasady wspólnej pracy.

STAŁO SIĘ COŚ NAGŁEGO I NIE MOGĘ PRZYJŚĆ DO PRACY – CO WTEDY?

W takim przypadku, jeśli to nie jest sytuacja tragiczna z zagrożeniem życia lub zdrowia albo nieszczęścia w rodzinie, tancerka musi znaleźć zastępstwo na ten dzień, inaczej zwyczajnie będzie musiała przyjść do pracy.

A TERAZ KILKA SŁÓW OD NAS – BARDZO KRÓTKO I RZECZOWO:

„Jeśli masz obawy – przyjdź, zapytaj, spróbuj – nawet jeśli czegoś nie umiesz, nie wiesz – my Ci pomożemy i wszystkiego krok po kroku nauczymy. Naszym Dyrektorem Artystycznym jest była solistka Polskiego Baletu Narodowego – to ona przeprowadza Was przez pierwszy etap rekrutacji oraz uczy tańca, odpowiada na wszystkie pytania i wszystko wytłumaczy"

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem