Tancerki w klubie New Orleans

nasze tancerki

„Szczęście jest kobietą"Fryderyk Nietzsche

I my się z tym poglądem zgadzamy.

nasze tancerki 3Filozof twierdził jednak także, że na kobiety należy patrzeć, a nie z nimi rozmawiać. Gdyby było mu dane spędzić choć jedną noc w New Orleans w towarzystwie naszych tancerek, pan Nietzche zmieniłby zdanie.

Młode damy, które podejmują pracę w New Orelans Gentelemen's Club, to kobiety z klasą, o nieprzeciętnej urodzie i inteligencji. Wiele z nich to studentki różnych kierunków na prestiżowych uczelniach w Polsce, osoby podejmujące działania artystyczne w dziedzinie tańca i nie tylko. Wchodząc do naszego Klubu, wielu odnosi wrażenie, że trafiło do Raju, tak boski czar rozsiewają wokół nasze „Anielice". Każda z nich świetnie tańczy, zna tajniki sztuki uwodzenia i na pewno nie trafiła do nas przypadkiem. Wszystkie zatrudniane przez nas dziewczyny przechodzą rozmowę kwalifikacyjną podczas, której muszą zabłysnąć elokwencją, znajomością języków obcych oraz nieprzeciętną osobowością, by udowodnić, że powinny dołączyć do naszego grona.

nasze tancerki 2Następnie przechodzą kurs Pole Dance ­ tańca, który sam w sobie jest wspaniałą sztuką. Potem dbamy, by uczyły się języków obcych i rozwijały swoje indywidualne zainteresowania. Wiemy, że chwile spędzone w ich towarzystwie będą dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Te młode damy potrafią zaimponować nie tylko swoją zmysłowością, lecz także błyskotliwością i humorem. W ich towarzystwie nie sposób się nudzić.

nasze tancerki 5To właśnie nasze tancerki sprawiają, że w New Orleans erotyka ma wymiar subtelny i delikatny, skrojony na miarę prawdziwego dżentelmena