Night Club Warsaw

Night Club Warsaw

 

Night Club Warsaw, wystrój New Orleans Club     New Orleans Gentlemen's Club & Night Restaurant to klub nocny dla dżentelemnów wzorowany na londyńskich klubach nocnych o podobnym charakterze. Nasz klub w Warszawie to elitarne miejsce, które od lat cieszy się zasłużoną renomą i uznaniem, a jego nietypowe wnętrza daleko odbiegające od współczesnych wnętrz klubowych i restauracyjnych, stały się swojego rodzaju wizytówką i znakiem szczególnym, rozpoznawalnym w reklamach, filmach i sesjach zdjęciowych.

Na dwóch poziomach klubu w Warszawie codziennie 30 pięknych, zmysłowych tancerek, z którymi możecie spędzić niezapomniane chwile, przenosi Was w inny wymiar rzeczywistości, który lubimy nazywać "Słodkie zapomnienie".

New Orleans Night Club Warsaw

Night Club Warsaw, wystrój New OrleansPoziom dolny to doskonała zabawa w wysublimowanej, erotycznej atmosferze, oraz wyjątkowe pokazy i show taneczne. To idealne miejsce na spotkanie biznesowe, wieczór kawalerski albo drinka po pracy. Już niedługo będzie to równiez miejsce jeszcze bardziej eleganckiej rozrywki rodem z filmów, ale o tym kiedy to nastąpi zostaną poinormowani nasi goście, którzy otrzymują wyjątkowe newslettery ze specjalnymi promocjami oraz informacjami o bieżącym życiu klubu.

Na pierwszym piętrze znajdują się ekskluzywne pokoje szampańskie, które są idealnym miejscem na kolacje biznesowe, mini konferencje, ale przede wszystkim na degustowanie szampanów - Cristal, Le Mesnil, Bollinger, Dom Perignion i wielu innych. Nie można zapomnieć, że na pierwszym piętrze jest osobny bar oraz 5 prywatnych pokoi VIP, do których można zaprosić wybraną tancerkę lub spędzić wspaniałe urodziny, romantyczny wieczór we dwoje lub rozkoszować się ponad 120 whisky single malt dostępnymi w lokalu.

Night Club Warsaw, vip roomsThe best night club Warsaw

Nasz warszawski klub nocny zapewnia profesjonalną obsługę, specjalizującą się: w odpowiednim doborze alkoholi mocnych, oraz szampanów zgodnie z preferencjami naszych gości, jak również w sztuce łączenia alkoholi z serwowanymi przez nas potrawami. Bary oferują ponad 700 markowych gatunków alkoholi oraz najdłuższą listę szampanów w Polsce. Na życzenie naszych gości przygotujemy każdy rodzaj drinków i mieszanych i koktajli. Nasi kucharze z kolei zaoferują Państwu szeroką gamę owoców morza oraz specjalności kuchni Polskiej.

Wszystkim osobom ceniącym sobie dyskrecję polecamy zamknięte przyjęcia w naszych Vip roomach z własną obsługą i w towarzystwie wybranych przez siebie tancerek, w tym przypadku zapewniamy kompleksowy dobór dań oraz alkoholi współgrających z charakterem przyjęcia, prywatnego kelnera i inne usługi wedle życzeń lub potrzeb.

W klubie nocnym New Orleans w Warszawie jest cały ocean możliwości – wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, zamknięte imprezy, prywatne urodziny, imprezy korporacyjne, degustacje alkoholi, pokazy pole dance, nauka tańca, kolacje dla dwojga i wiele innych ofert, które wystarczy odkryć. A każdy kosmopolita wie, że "przyjemnie jest doświadczać".

Night Club Warsaw, wnętrze 2

Specjalizujemy się w rozrywce dla dorosłych i w tym jesteśmy najlepsi w Polsce. Nie zatrudniamy osób przypadkowych, tylko osoby o niepowtarzalnej osobowości, które pragną się rozwijać i kształcą się w różnych dziedzinach życia. Umożliwiamy naszej kadrze rozwój personalny – zapewniamy szkolenia z różnego zakresu, tak by mogli, jak najlepiej wykonywać swoją pracę i by żadna sytuacja nie była dla nich zaskakująca.

Czas, który goście spędzają w New Orleans jest wyjątkowy i zaaranżowany wedle życzeń i potrzeb. W tym klubie nie ma przypadkowości, gdyż osoby zarządzające marką zajmują się tym profesjonalnie i działają w branży rozrywki od przeszło 7 lat. Klub podąża za potrzebami i dlatego stale rozwija się, by móc coraz lepiej spełniać życzenia, a nawet marzenia swoich zacnych gości.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem