Wybierz jakość i bezpieczeństwo!

Uwaga : Nie daj się oszukać! Będąc w Warszawie możesz spotkać się z sytuacją kiedy kierowca taksówki, którą wybierzesz będzie za wszelką cenę rekomendował inny Klub używając nieprawdziwych argumentów np. takich, iż nasz Klub jest zamknięty!

Będzie robił wszystko aby wbrew Twojej woli zawiezc Cię do klubu, w którym otrzymuje ogromną prowizję pieniężną ( łapówkę) niezależnie od jakości jaki ten klub prezentuje.

Trafisz do miejsca, w którym wydasz więcej niż chcesz, ponieważ kierowca taksówki otrzyma procent od Twojego rachunku.

Nasz Klub to najwyższa jakość obsługi, piękne i uczciwe tancerki oraz bezpieczeństwo.

Nie bierzemy udziału w tej nieuczciwej grze. Nie wspieramy taksówkowej mafii.

Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu.

Jeśli chcesz odwiedzić właśnie nasz Klub i szukasz rozrywki na najwyższym poziomie ZADZWOŃ : + 48 795 484 841 (Kuba) / +48 664 993 398 ( Justyna) nasi managerowie o każdej porze wyślą po Ciebie uczciwego taksówkarza, który nie otrzyma od nas łapówki, a Ty w podziękowaniu za nie wspieranie tego precedensu nie zapłacisz wstępu do naszego Klubu oraz nie zapłacisz za taksówkę.

Przyjedziesz bezpiecznie nie narażając się na wyłudzanie pieniędzy w Klubie po to aby kierowca taksówki otrzymał łapówkę i oszukiwał w ten sposób innych ludzi.

Jesteśmy prawdziwym Gentlemen's Clubem!

Manager Klubu New Orleans

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem