Striptiz Warszawa - najlepszy w mieście

Striptiz Warszawa

Jest wiele klubów 'go go ' w Warszawie, które mają w swojej ofercie striptiz wykonywany przez tancerki... wiemy jednak, że striptiz striptizowi nierówny! Aby wykonywać tę sztukę idealnie należy zapoznać się i ciągle udoskonalać kilka podstawowych zasad :

Striptiz Warszawa, lokal
Pierwsza i podstawowa zasada to : gdzie ma on miejsce? Otoczenie, zapach, światło, intymność to bardzo ważne składniki, po których zmieszaniu otrzymujemy striptiz idealny, który jest sztuką, przedstawieniem i doznaniem wyjątkowym. Nigdy nie decydujcie się na to, aby tancerka tańczyła dla Was na otwartej przestrzeni w obecności innych gości przebywających w Klubie... taka forma odbiera tancerce możliwość pokazania swoich umiejętności, a Tobie osobistą przyjemność z przebywania tylko z nią! Jeśli trafiliście do klubu go go, w którym taniec prywatny = striptiz jest wykonywany w takiej właśnie formie, to koniecznie z niego zrezygnujcie i poszukajcie klubu dla prawdziwych dżentelmenów. Striptiz powinien odbywać się w specjalnie przygotowanym pokoju vip , w którym jesteś tylko Ty i tancerka.

Striptiz Warszawa - New Orleans Club

Striptiz Warszawa, New Orleans Club
Po drugie – strój tancerki... I uwaga: im więcej elementów ubioru, tym lepiej! Bo tym więcej do zdejmowania. Pomysłów na kostium jest mnóstwo. Może być wersja oczywista, czyli: minispódniczka, dopasowany top, seksowna bielizna, a dla bardziej odważnych – skóra albo lateks. Ale może też być bardziej elegancko. Symbolem zmysłowości jest przecież scena, w której filmowa Gilda zdejmuje... rękawiczkę ... zachęcamy do wybierania tancerki, która więcej zakrywa niż pokazuje .. to oznacza, że podczas tańca prywatnego przyjemność będzie podwójna z odkrywania ciała, zapachu z dotyku włosów. Odwiedzając nasz Klub macie wiele opcji do wyboru : od niedzieli do środy nasze tancerki wybierają 'małą czarną' ... strój zdecydowanie bardziej stonowany, elegancki i sexowny , w czwartki każda z nich jest kim tylko chce. Czwartek to dzień, w którym każda z naszych dziewczyn pokazuje swoje prawdziwe 'ja' ... dla niektórych bywa zaskakujące, iż zazwyczaj spokojna i ułożona dziewczyna w głębi duszy kocha lateks i skórzaną biżuterię. W weekendy zapraszamy Was do zabawy, każdy z nich to inny temat, inny strój i inne emocje.

Najlepszy striptiz Warszawa

Striptiz Warszawa New Orleans
Po trzecie rekwizyty – jaka muzyka? Polecam sięgnąć po taneczne piosenki, przy których krew zacznie szybciej krążyć. Doskonale sprawdzają się rytmy latino. Jednak tę kwestię pozostawię całkowicie wolną – niech każda z Pań wybierze taką muzykę, w takt której ciało samo zacznie się poruszać. Nie obawiajcie się podczas striptizu w naszym Klubie powiedzieć o czym marzycie?! Jakie ruchy, rekwizyty sprawią, że zaczniecie odczuwać bardziej ...

Striptiz czas zacząć! - sposób tańczenia, ruchy ciała, oddech, zapach i delikatny dotyk wręcz musnięcie ciała, włosów to elementy, które każda z Pań dopracowywuje sama! Znajomość własnego ciała, akceptacja i wartość własnej kobiecości to niezbędne warunki do tego aby podczas striptizu zabrać drugą osobę w inny, intymny świat. Dla odnalezienia tych cech u siebie polecamy lekcji tańca pole dance a szczególnie wszelkie odmiany sensual.. w Klubie New Orleans znajdziecie tancerki, które na codzień uczą tej sztuki w szkołach tańca.

Szukając emocji, doznań, których brakuje Wam na codzień warto wybrać się na striptiz z profesjonalną tancerką , która wprowadzi Was do świata intymności, której często tak brak w życiu codziennym. Taka forma terapii jest często także polecana przez sexuologów i terapetów ... Do zobaczenia zatem!

Tancerki Klubu New Orleans

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem