Wieczór kawalerski Warszawa - New Orleans Club

          Zastanawiacie się jak jeszcze może wyglądać wasz wieczór kawalerski w najlepszym klubie w Polsce? Tak, jak tylko sobie wyobrazicie. Na specjalne życzenie naszych klientów przygotujemy imprezę, według waszych wytycznych. Jesteśmy w stanie spełnić każde, nawet najtrudniejsze życzenia, po to abyście czuli się jak niebie. Myśląc - wieczór kawalerski Warszawa, myślcie - New Orleans! 

Wieczór kawalerski Warszawa, New Orleans                             Wieczór kawalerski Warszawa   

       Wieczór kawalerski w Warszawie, tylko w Klubie New Orleans. Dlaczego? Pamiętacie bohaterów naszej ulubionej komedii Kac Vegas? My także u nas Kac Vegas jest każdej nocy. To co dzieję się w New Orleans zostaje w New Orleans. Dbamy o wszelkie wasze wygody. Nad bezpieczeństwem i Państwa prywatnością czuwa całodobowo nasza ochrona. 

      Wieczór kawalerski w New Orleans dla VIP gości? Nic prostszego, przy organizacji wieczorów kawalerski dla znanych osobistości świata polityki czy rozrywki to dla nas chleb powszedni. Nie jeden VIP gość bawił się już do białego rana w naszym klubie. Bez kamer, bez paparazich, bez gazet czy wścibskich reporterów. Zamykamy klub i organizujemy Twoją wymarzoną imprezę tylko dla ciebie.

Wieczór kawalerski Warszawa najlepszy wieczór kawalerski w Warszawie

Wieczór kawalerski pakiety

                                     Specjalnie dla Państwa New Orleans przygotowało gotowe pakiety na spędzenie wieczoru kawalerskiego w naszym klubie nocnym. Do wyboru dla każdego przygotowaliśmy 5 opcji na gotowy wieczór kawalerski, co nie oznacza, że nie możecie Państwo, dostosować swojej imprezy pod Wasze oczekiwania. W ostatnich latach wieczory kawalerskie stały się przedsięwzięciem, które generuję dla Pana Młodego coraz to większe koszty. New Orleans chcąc obalić ten mit, proponuję Państwu pakiety na wieczory kawalerskie już od 80 złotych od osoby. Tak, to możliwe, tylko w najlepszym klubie nocnym w Warszawie. 

    Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomyśleć o większym szaleństwie, nie zapominjacie, że New Orleans to także jedna z najlepszych restauracji w Warszawie z niesamowtym jedzeniem, do któego serwujemy ponad 700 rodzajów alkoholii. Cóż więcej trzeba na wieczorze kawalerskim? Piękne dziewczyny, a mamy ich ponad 40, wspaniała wyśmienita kuchnia, obarta tylko na świerzych produktach oraz największ w Stolicy wybór markowych alkoholii. New Orleans to także syskrecja, często dochodzą do nas słuchym, że w innych klubach, któś naruszył wasze dobra osobiste i opublikował zdjęcia czy poinformował znajomych o tym co działo się na wieczorze kawalerskim. W New Orleans nie jest to możliwe. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona, przgotowaliśmy loże VIP gdzie nikt oprócz Was nie ma wstępu. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był w 100% zadwolony z wieczoru kawalerskiego.

  Wieczór kawalerski Warszawa

Dlaczego warto urządzać wieczór kawalerski w klubie nocnym?

      Wieczór kawalerski to jedna z tych tradycyjnych nocy, które warto pamiętać. Dla niektórych są to niezapomniane wspomnienia z męskich wypraw w miasto, dla niektórych zwykły wieczór z kolegami w domu. Niezaprzeczalne jest natomiast, że większość świętujących przyszłych panów młodych spędza go w towarzystwie przyjaciół i alkoholu. Przy organizacji „ostatniego wolnego wieczoru” zawsze powstaje problem, jak to zorganizować, aby jednak spędzić ten czas rozrywkowo mając głowę pełną wspaniałych wspomnień. Wielu organizatorów decyduje się na wieczór kawalerski w klubie nocnym. Czas spędzony w towarzystwie pięknych kobiet zawsze jest mile widziany, pomimo niekiedy sprzeciwów przyszłych żon.

     Każde rozwiązanie zawsze będzie miało swoje plusy i minusy, a więc dlaczego akurat klub nocny? Dlaczego miejsca, w których piękne kobiety pokazują wspaniałe show w tańcu na rurze, są tak oblegane przez wieczory kawalerskie? Przede wszystkim widok pięknych kobiet, poruszających się subtelnie relaksuje i odpręża mężczyznę. Czuje się on szczęśliwy w tej niecodziennej atmosferze. Pan młody dzięki tej wizycie może zmyć z siebie nerwy i stres związany z organizacją ślubu, pracą czym czymkolwiek innym.

     Kluby nocne są zaopatrywane w alkohol w takich ilościach, aby nigdy dla nikogo go nie zabrakło. Patrząc od tej strony, procenty w szklance są nieodłączną częścią imprez w towarzystwie panów. Nie ma lepszej zachęty dla mężczyzn do odwiedzenia klubu nocnego niż stały dostęp do alkoholu i show cudnych kobiet. Na dodatek warto wspomnieć, że wiele z klubów ma już w swojej ofercie pakiety, które można wykupić na wieczór kawalerski. W ich ofercie najczęściej jest prywatne show i tzw. open bar.

     Wieczór kawalerski w klubie nocnym traktowany jest jak „ostatni wolny wieczór”, dlatego też wielu kawalerów chce w tę noc się wyszaleć. Jest to noc bez granic. Taniec i alkohol do woli. Taką rozrywkę zapewniają właśnie kluby nocne, które można również zamówić na wyłączność. Oznacza to, że impreza będzie typowo we własnym przyjacielskim gronie.  W wielu takich klubach można zamówić prywatne loże, miejsca VIP, a także prywatne pokazy. Najlepszy prezent dla przyszłego pana młodego w takiej sytuacji? Prywatny pokaz tancerki.

     Obecnie rynek oferuje wiele ciekawych propozycji spędzenia wieczoru kawalerskiego. Najczęściej wybierane są „imprezy” łączone z innymi atrakcjami jak np. paintball, quady itp. Ostatnim przystankiem są właśnie kluby nocne, w których kawalerowie zostają najczęściej do samego rana wśród atrakcyjnych tancerek i subtelnej atmosferze.

Striptis club in Warsaw New Orleans Club in Warsaw The best night club in warsaw

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem