Spotkania biznesowe Warszawa - New Orleans Club

          Spotkania biznesowe w Warszawie nie muszą odbywać się w sztywnej atmosferze. New Orleans Club umożliwia Państwu odbycie takiego spotkania w naszym klubie. Atmosfera, która tu panuje sprzyja dobijaniu interesów oraz świętowaniu z tej okazji. Służbowe spotkania nie muszą być przeprowadzone zgodnie z ogranymi schematami, które wcale nie dają gwarancji powodzenia. Warto zaskoczyć klientów kreatywnymi rozwiązaniami, z którymi do tej pory się nie spotkali. Wyborne alkohole, które u nas serwujemy zdecydowanie ułatwiają podejmowanie trudnych decyzji, dlatego warto zdecydować się wizytę w New Orleans Club.

         Spotkania biznesowe w Warszawie, to nie tylko spotkania z klientami, ale również spotkania integracyjne czy firmowe. Nic tak nie wpływa na relacje wewnątrz firmy, jak miłe, wspólne spędzanie czasu po godzinach pracy. W klubie nocnym New Orleans macie do wyboru szeroki wachlarz wysokiej jakości alkoholi, które z całą pewnością wpłyną na zacieśnianie się więzi. Jeśli jest to typowo męska impreza, to każdy pan, który nas odwiedzi z pewnością doceni urodę naszych tancerek oraz umiejętności, jakie zaprezentują podczas zmysłowego pokazu striptizu przez całą noc na scenie. 

          Jeśli macie ochotę sprawić koledze z firmy prawdziwą niespodziankę, zrezygnujcie z banalnych pomysłów na prezent. Nie ma na świecie faceta,  który nie ucieszyłby się z urodzin w klubie nocnym. Takiej niespodzianki kolega z pracy z całą pewnością Wam nie zapomni. To kolejny pomysł na spotkania biznesowe w Warszawie, jakie zorganizujemy Wam w New Orleans Club. Może warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem?

Spotkania biznesowe Warszawa.plakat maly

          Spotkania biznesowe w Warszawie nie muszą być nudne, ale dlaczego warto wybrać właśnie New Orleans Club? Odpowiedź jest prosta. Po pierwsze w ramach pakietu biznesowego mamy Państwu do zaoferowania transport z hotelu do klubu. Prawda, że wiele to ułatwia? W ramach pakietu możecie Państwo również liczyć na przepyszną kolację, a więc stek z najlepszego rodzaju wołowiny (do wyboru: Rib Eye, Wellington, Poterhouse lub polędwica). Nasi kucharze dokładają najwyższej staranności, aby zadowolić każdego klienta, dlatego serwują dania z najlepszej jakości mięsa. Czym jednak byłby ten wieczór, gdyby miało zabraknąć wybornego alkoholu? O to się także nie musicie Państwo martwić. W skład Pakietu Biznesowego New Orleans Club wchodzi także Open Bar, a wraz z nim najlepsze alkohole, jakie mogą sobie Państwo wyobrazić. Nie zabraknie whisky, którego u nas pod dostatkiem. Wielbiciele piwa również znajdą u nas coś, co zaspokoi ich pragnienie. Poza tym Open Bar oferuje również: wino, wódkę, tequilę, gin oraz napoje. Na deser jak zawsze to, co najlepsze, a więc całonocny pokaz striptizu na scenie. Nasze tancerki traktują swoje występy, jak sztukę, dlatego każdy z nich jest tak wyjątkowy. Trudno nie docenić ich talentu, kreatywności, zaangażowania oraz umiejętności. To chyba wystarczające argumenty, aby decydując się na spotkania biznesowe w Warszawie wybrać właśnie New Orleans Club.

Pakiet biznesowy dostępny jest od niedzieli do czwartku za jedynie 399 zł od osoby.

ZAREZERWUJ SPOTKANIE BIZNESOWE

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem