Dlaczego New Orleans to miejsce wyjątkowe


Dlaczego New Orleans to miejsce wyjątkowe

Dlaczego New Orleans to bez wątpienia najlepszy klub nocny w Warszawie? Potwierdzą to zarówno wierni, stali klienci, jak i turyści, którzy po pierwszej wizycie w lokalu zawsze mają ochotę na więcej. Co sprawia, że New Orleans to tak wyjątkowe miejsce na mapie stolicy? Dlaczego warto spędzić tam wieczór?

Kto z nas nie lubi spędzić wieczoru, a nawet całej nocy w dobrym klubie? Tego typu miejsca mają w sobie wszystko, co pozwala zrelaksować się po ciężkim tygodniu spędzonym w pracy. Jednak nie można powiedzieć, że każdy klub gwarantuje dobrą zabawę w równym stopniu. Wiedza o tym, który lokal jest lepszy od innych dostępnych w danym mieście, z reguły rozchodzi się z prędkością światła. Na podium w stolicy od dawna znajduje się klub New Orleans. Co wyróżnia go na tle innych i sprawia, że tak wiele osób regularnie go odwiedza?

Najlepsza muzyka

Nie da się ukryć, że jednym z czynników przesądzających o tym, jak udana będzie dana impreza, jest muzyka. Nawet najlepsze towarzystwo nie wyciągnie nas na parkiet, jeśli nie będziemy mieli przy czym tańczyć. New Orleans zatrudnia DJ-ów na światowym poziomie, którzy doskonale wiedzą, jakimi rytmami zachęcić gości do dobrej zabawy. O ich profesjonalizmie decyduje również to, że bezbłędnie reagują na to, co dzieje się w lokalu i potrafią dopasować puszczane utwory do upodobań aktualnie znajdujących się w nim imprezowiczów. Duży parkiet, dobra muzyka i dyskotekowe światła sprawiają, że nawet nie zauważamy, kiedy wieczór przeradza się w noc, a noc we wczesny poranek.

Dobrej jakości alkohol

New Orleans stawia na najwyższą jakość w każdym aspekcie swojej działalności. To nie miejsce, w którym wypijemy jedynie najtańsze piwo czy wódkę o wątpliwych walorach smakowych. Bar wyposażony jest w ponad 700 różnych napojów alkoholowych. Możemy przebierać między innymi w dziesiątkach różnych rodzajach whisky oraz szampana. W klubie dostępne są prawdziwe unikaty, takie jak whisky Octomore Orpheus 02.2, szampan Cristal Rosé 2002, Vodka Jean Marc XO, kanadyjska whisky Crown Royal czy Johnnie Walker King George V Blue Label. Dla tych, którzy w trakcie imprezy wolą nie myśleć o rachunku, przygotowano także pakiet VIP Open Bar. Zasada jest prosta: uiszczamy jednorazową opłatę w wysokości 499 zł i przez całą noc cieszymy się nieograniczoną ilością dobrej jakości rumów, tequili, ginu, whisky, koniaku, wódki oraz wina, napojów energetycznych i bezalkoholowych.

Dlaczego New Orleans to miejsce wyjątkowe

Pyszne jedzenie

Nocne imprezowanie kojarzy się przede wszystkim ze spożywaniem napojów wyskokowych, ale przecież nie samym alkoholem człowiek żyje. Na szczęście, New Orleans to nie tylko klub, ale również… nocna restauracja. I to jaka! Wychodząc naprzeciw męskim podniebieniom, szef kuchni serwuje znakomite przystawki, a także wyborne dania mięsne: Stek Rib Eye, stek z polędwicy, stek Porterhouse oraz stek Tomahawk. Jeśli więc w natłoku codziennych zadań nie udało nam się zjeść porządnego posiłku lub po prostu zgłodnieliśmy w trakcie wieczornej zabawy, New Orleans jest dla nas po prostu wymarzonym miejscem.

Piękne i utalentowane tancerki

Wizyta w New Orleans to uczta zarówno dla ciała, jak i ducha. Każdy wielbiciel kobiecych wdzięków z pewnością będzie zachwycony. Tancerki zatrudnione w klubie są piękne, zmysłowe i potrafią to wykorzystać. Z drugiej jednak strony, lokal nie stawia wyłącznie na urodę – dziewczyny to nie tylko ładne ciała i twarze, ale przede wszystkim artystki, prezentujące pokazy na najwyższym poziomie. Prawdziwy pole dance to dziedzina sztuki, która mocno wykracza poza wdzięczenie się na scenie. Tancerki są gibkie, wysportowane i panują nad swoimi ruchami w stu procentach. Jeśli ktoś woli chłonąć piękne widoki w bardziej kameralnej atmosferze, może zdecydować się na prywatny pokaz w specjalnie do tego przeznaczonym pomieszczeniu. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełną intymność i skupić się na wszystkich walorach striptizu.

Szampańska atmosfera i bezpieczeństwo

Kolejną rzeczą, która wpływa na to, jak czujemy się w danym miejscu, jest panująca w nim atmosfera. Cały zespół New Orleans dba o to, byśmy mogli się odprężyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jest to wymarzona lokalizacja na weekendowe szaleństwo, bez żalu następnego dnia. Zwłaszcza, że zatrudnieni ochroniarze dbają także o bezpieczeństwo w klubie. Nie musimy się bać zaczepek ani co rusz oglądać się przez ramię. Dodatkowo lokal zapewnia dyskrecję, dzięki której możemy zachowywać się swobodnie i wyzbyć się krępujących nas na co dzień ograniczeń. W New Orleans istnieje tylko „tu i teraz” – reszta na moment przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.

Wszechstronność

Wbrew pozorom, klub nocny to miejsce, w którym możemy świętować rozmaite okazje. Znakomicie nadaje się na urodzinowe szaleństwo, celebrowanie rozmaitych jubileuszy, awansów, podwyżek i innych sukcesów. Stanowi nietuzinkową lokalizację na spotkania biznesowe i integracyjne. Jest wręcz idealny do urządzania szalonych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Zresztą, czy potrzebujemy specjalnej okazji, by dobrze się bawić? W New Orleans każdy, nawet najzwyklejszy dzień może stać się odświętny i wyjątkowy.

Dlaczego New Orleans to miejsce wyjątkowe