Galeria aktów

Galeria aktów

/* */

New Orleans, to nie tylko najbardziej elitarny Gentlemen’s Club w Polsce, ale również wyjątkowe miejsce, w którym kończy się ciało, a zaczyna sztuka. Jako miejsce stworzone z pasji do piękna, postanowiliśmy otworzyć w naszym klubie galerię prawdziwej sztuki. Akty prezentowane w naszych wnętrzach, pełne są intrygi, emocji, prowokacji, a także erotyzmu. Od teraz każdy gość naszego klubu, będzie mógł w ramach wizyty w naszym klubie podziwiać wyjątkowe okazy wybitnej polskiej malarki aktów – Kamili Ossakowskiej.

Kamila Ossowska

Malarka

Kamila Ossowska – polska artystka urodzona w 1990 r. w Chojnicach, absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Naukę malarstwa i rysunku pobierała w pracowni prof. Andrzeja Sadowskiego, gdzie uzyskała dyplom z malarstwa.

Swoją twórczość przeważnie oscyluje wokół sztuki figuratywnej, wyszczególniając postać kobiecą. Działając w duchu impresjonizmu, koncentruję się na emocjonalnej sile obrazów oraz twórczej swobodzie, jaką daje malarstwo gestu: ekspresyjne pociągnięcia pędzla, celowo podkreślają ruch ręki malarki, manifestując jednocześnie jej stan psychiczny i emocjonalny.

Kobiety i sceny przedstawione na obrazach są realne. Każdy obraz poprzedza sesja zdjęciowa, dlatego artystka pracuję z modelami początkowo przy użyciu aparatu fotograficznego, próbując uchwycić naturalność i jednocześnie stworzyć portret psychologiczny modela.

Obrazy są często zabarwione erotyzmem, emanują kobiecą zmysłowością i świadomie wymierzoną prowokacją, jednocześnie dotykają złożonej kobiecej emocjonalności oraz jej świata wewnętrznego.

Przedstawienie tej złożonej kobiecej natury, jej przemijającego piękna, jak i wiele odcieni wrażliwej duszy jest motywem przewodnim w twórczości Kamili Ossowskiej.

Obrazy dostępne w naszej nocnej galerii aktów, posiadają unikalne certyfikaty potwierdzające ich autentyczność i oryginalność. Istnieje możliwość odsprzedaży każdego obrazu wraz z certyfikatem. O chęci zakupu obrazu poinformuj obsługę klubu lub napisz na adres info@neworleans.pl.

Facebook
Instagram

Zarezerwuj wybrany pakiet