Impreza firmowa ze striptizem – klub dla gentelmenów


Impreza firmowa ze striptizem – klub dla gentelmenów

W pracy spędzamy znaczną część naszego życia. Wiele osób narzeka na ten wycinek swojej codzienności, inne czerpią z niego dużą przyjemność i satysfakcję. Z czego wynika ta różnica? Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest atmosfera w miejscu zatrudnienia. To ona decyduje o tym, czy wykonujemy swoje obowiązki z uśmiechem, czy traktujemy je jak zło konieczne. Aby przebywanie w firmie było dla nas prawdziwą przyjemnością, należy zadbać o pozytywne stosunki ze współpracownikami. A nie ma lepszej metody na integrację niż impreza firmowa ze striptizem przebiegająca w luźne

Wszyscy marzymy o pracy, która będzie dla nas nie tylko źródłem dochodów, ale również przyjemności oraz satysfakcji. Z zazdrością patrzymy na znajomych, którzy z pasją opowiadają o firmach, w których są zatrudnieni i chętnie spotykają się ze współpracownikami również poza pracą. Nie od dziś wiadomo, że pozytywna atmosfera to nie tylko sposób na uszczęśliwienie personelu – to również gwarancja, że będą oni bardziej produktywni i zaangażowani w wykonywanie obowiązków, co przekłada się na sprawność działania i wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Aby móc pochwalić się dobrze prosperującą firmą, należy więc zadbać o to, by pracownicy przychodzili do niej z radością i tworzyli ze sobą zgrany zespół. Może więc impreza firmowa ze striptizem.

Jeśli zależy nam na wzmocnieniu więzi między współpracownikami oraz wykreowaniu przyjaznej, ciepłej atmosfery w zakładzie pracy, warto pokusić się o małe szaleństwo – impreza firmowa ze striptizem. Dzięki takiemu wydarzeniu zatrudnione przez nas osoby będą miały okazję spotkać się w zupełnie innej, luźniejszej atmosferze i poznać się od nieznanej dotąd strony. Każdy z nas zupełnie inaczej zachowuje się w sytuacjach zawodowych, czyli oficjalnych, a inne oblicze prezentuje „po godzinach”. To drugie zwykle jest przystępniejsze i sympatyczniejsze, ponieważ jesteśmy bardziej zrelaksowani i nie pilnujemy narzuconego przez siebie, sztywnego wizerunku. Warto umożliwić pracownikom zobaczenie się od tej strony – jeśli naprawdę się polubią, z pewnością przełoży się to na wyniki ich wspólnej pracy.

Aby impreza integracyjna spełniła swoją funkcję, musi być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. To ważne: każdy uczestnik zabawy powinien pojawić się na nim dobrowolnie, a uśmiechem na ustach, a nie pod przymusem. Pamiętajmy, że zatrudniamy dorosłych ludzi, którzy mają swoje sprawy, a także gusta i preferencje. Niestety, nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim. Gdybyśmy zapytali każdego z osobna, jaka rozrywka najbardziej mu odpowiada, z pewnością otrzymalibyśmy bardzo zróżnicowane odpowiedzi. Nie oznacza to, że nie warto zrobić rozeznania, by dowiedzieć się czegoś o swoich podwładnych – w ten sposób będziemy w stanie zmaksymalizować szanse na sprostanie ich oczekiwaniom. To istotne zwłaszcza przy wyborze daty imprezy: oczywiście, raczej nie uda nam się wybrać takiej, która odpowiadałaby wszystkim, jednak warto znaleźć dzień, w którym będzie mogła się zjawić jak największa część zespołu.

IMPREZA FIRMOWA W KLUBIE ZE STRIPTIZEM3

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, są cechy poszczególnych jego członków. Jeśli wśród naszych pracowników większość stanowią mężczyźni, możemy zastanowić się nad zorganizowaniem spotkania firmowego w klubie ze striptizem. Taka lokalizacja posiada wiele zalet. Po pierwsze: z pewnością nie kojarzy się z pracą, dzięki czemu zniweluje ewentualny stres, tremę i formalny nastrój. Wkraczając do takiego lokalu, automatycznie ulegamy panującemu w nim klimatowi. Przestajemy myśleć o pracy i piętrzących się na biurku dokumentach. Pierwszym, co do nas dociera, jest muzyka grana przez profesjonalnego DJ-a. Przyjemne dźwięki nastrajają do zabawy i pomagają wprawić się w stan relaksu. Jeśli nasi pracownicy lubią tańczyć – z pewnością szybko znajdą się na parkiecie. Dobry DJ potrafi dobrać muzykę tak, by nogi same rwały się do tańca. Jeśli zaś nasz zespół składa się głownie z urodzonych obserwatorów, oni również nie będą mogli narzekać na nudę. Starannie wyselekcjonowane tancerki dostarczą im widoków, od których trudno oderwać wzrok.

IMPREZA FIRMOWA W KLUBIE ZE STRIPTIZEM3

Warto zaznaczyć, że dobre kluby oferują fachowo przygotowane pokazy o wysokiej wartości artystycznej. Tancerki nie są przypadkowymi, atrakcyjnymi kobietami – to utalentowane, pełne wdzięku profesjonalistki, wykonujące często skomplikowane i układy, będące prawdziwymi dziełami sztuki. W takich warunkach nietrudno na chwilę zapomnieć o obowiązkach zawodowych i miło spędzić razem czas. Po takim męskim wypadzie naszych podwładnych z pewnością połączą bardziej kumpelskie, zażyłe więzi.

Nie należy zapominać również o innych rozrywkach dostępnych w klubach go go. Naszemu rozluźnieniu i szampańskiej zabawie sprzyja bogaty wybór alkoholi. Dobry klub dysponuje obszernym menu zawierającym różne rodzaje win, szampanów, wódek, piw oraz whisky. Wszystko to uzupełniają proste, ale znakomicie przyrządzone dania autorstwa najlepszych szefów kuchni. Na takich imprezach sprawdzają się potrawy znane i popularne, ale w najlepszym wydaniu: burgery, steki, makarony czy sałatki. Pyszne jedzenie z pewnością dodatkowo uprzyjemni imprezę firmową, która na pewno będzie udana i znakomicie spełni swoją rolę.