Męskie spotkanie w klubie – czego nie może na nim zabraknąć?


Męskie spotkanie w klubie – czego nie może na nim zabraknąć?

Każde męskie spotkanie niesie za sobą nie zawsze łatwą decyzję: w jaki sposób zamierzamy spędzić razem czas? Gdzie chcemy się udać? Jedną z najlepszych odpowiedzi jest, oczywiście, wizyta w klubie. Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na to, by się wyluzować, oderwać od rzeczywistości i czerpać prawdziwą przyjemność ze spotkania z kumplami. Nie oznacza to, że samo miejsce gwarantuje udaną imprezę. Czego nie może zabraknąć na męskim wieczorze w klubie?

Po pierwsze: doborowe towarzystwo!

Nawet najlepszy lokal i najznakomitszy alkohol nie pomogą, jeśli spotkanie odbywa się w mało zgranym, niezbyt lubiącym się gronie. Jednym z najważniejszych czynników, które decydują o jakości wspólnej zabawy, jest właśnie odpowiedni dobór towarzystwa. Na takim wypadzie powinny znaleźć się jedynie osoby, które darzymy sympatią oraz zaufaniem. Kiepskim pomysłem jest zapraszanie osób, które nie lubią imprezować – ich obecność mogłaby być niezręczna dla wszystkich uczestników spotkania. Warto również wziąć pod uwagę liczbę gości. Nie powinno być ich ani za mało, ani za dużo (w takim wypadku trudno jest ze sobą porozmawiać i siłą rzeczy tworzą się mniejsze, zupełnie niepotrzebne „grupki”).

Po drugie: dobry alkohol i kultura picia

Jeśli zamierzamy pić alkohol, upewnijmy się, że jest on dobrej jakości. Nie chcemy przecież pochorować się od taniej wódki lub tygodniami wspominać jej kiepskiego smaku! Wybierając klub, do którego się udamy, zwróćmy uwagę na jakość trunków oraz ich wybór – coraz więcej osób nie przepada za wódką czy piwem i zdecydowanie woli spędzić wieczór przy whisky, szampanie lub kolorowym drinku. Warto wybrać miejsce, w którego ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Ważna jest również umiejętność picia z kulturą i umiarem. W dobrej zabawie nie chodzi przecież o to, by szybko się upić i wrócić do domu. Nie narzucajmy tempa osobom, które nie mają tak „mocnej głowy” jak my, nie komentujmy decyzji pozostałych imprezowiczów i nie namawiajmy do spożywania alkoholu tych, którzy z jakiegoś powodu tego odmawiają.

MĘSKIE SPOTKANIE W KLUBIE – CZEGO NIE MOŻE NA NIM ZABRAKNĄĆ2

 Po trzecie: starannie dobrana muzyka

Charakterystyczny nastrój panujący w klubie wynika przede wszystkim z muzyki płynącej z doskonałej jakości sprzętu nagłaśniającego. Głośne dźwięki wprowadzają nas w pewnego rodzaju trans i sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. Dla większości bywalców klubów rozrywka ta jest tak atrakcyjna właśnie dlatego, że oferuje możliwość wielogodzinnego szaleństwa na parkiecie. Dla tych, którzy nie przepadają za pląsami w rytm muzyki, również znajdzie się coś przyjemnego: zawsze mogą rozsiąść się wygodnie na kanapie i obserwować taniec innych osób – zwłaszcza uroczych przedstawicielek płci pięknej. Dobry DJ potrafi doskonale wpasować się zarówno w klimat samego lokalu, jak i nastroje odwiedzających, a także bezbłędnie reaguje na upodobania gości.

New Orleans Night Club; najlepszy klub nocny Warszawa; klub nocny w Warszawie; klub gogo w Warszawie; klub ze striptizem w Warszawie; nocna restauracja w Warszawie

Po czwarte: bezpieczeństwo

Aby naprawdę się zrelaksować, musimy czuć, że nic nam nie grozi, jesteśmy bezpieczni i możemy zachowywać się swobodnie. Wybierając klub, warto upewnić się, że zatrudnia on dobrych ochroniarzy, którzy zatroszczą się o komfort imprezowiczów. Chcemy przecież dobrze się bawić w gronie znajomych, a nie narażać się na pobicie przez innego gościa lokalu. Dla niektórych ważna jest również dyskrecja, zwłaszcza, gdy na miejsce swojego spotkania wybierają klub ze striptizem. W takiej sytuacji najlepiej będzie sprawdzić lokal również pod tym kątem i zdecydować się na wizytę w takim, który nie umieszcza zdjęć z imprez na swojej stronie internetowej lub kontach na portalach społecznościowych.

Po piąte: smaczne jedzenie

Aby mieć siłę na całonocne balowanie i czuć się dobrze mimo znacznych ilości wypitego alkoholu, należy zadbać również o zapełnienie żołądków. W dobrych klubach możemy zamówić nie tylko piwo lub drinka, ale również smaczne potrawy przygotowane z wysokiej jakości składników. Najlepsi szefowie kuchni dbają o to, by na naszych talerzach znalazły się dania, które połączą w sobie prostotę z wyrafinowaniem oraz tradycję z nowoczesnym podejściem do gotowania. Dla większości imprezowiczów wizyta w klubie nie jest momentem, w którym chcieliby próbować nowych, egzotycznych smaków. Zwykle sięgają po sprawdzone klasyki: burgery, steki, sałatki czy makarony. Jeśli trafimy na dobrych kucharzy, możemy spodziewać się podania naszych ulubionych potraw w zupełnie nowej, jeszcze lepszej odsłonie.