Kilka słów o striptizie

Striptiz Warszawa

/* */

Striptiz Warszawa – najlepszy klub w mieście!

Striptiz Warszawa – na hasło do głowy może przyjść Wam wiele różnych miejsc. Jest wiele klubów 'go go’ w Warszawie, które mają w swojej ofercie striptiz wykonywany przez tancerki… Wiemy jednak, że striptiz striptizowi nierówny! Aby wykonywać tę sztukę idealnie należy zapoznać się i ciągle udoskonalać kilka podstawowych zasad :

Pierwsza i podstawowa zasada to: gdzie ma on miejsce? Otoczenie, zapach, światło, intymność to bardzo ważne składniki, po których zmieszaniu otrzymujemy striptiz idealny, który jest sztuką, przedstawieniem i doznaniem wyjątkowym. Nigdy nie decydujcie się na to, aby tancerka tańczyła dla Was na otwartej przestrzeni w obecności innych gości przebywających w Klubie… taka forma odbiera tancerce możliwość pokazania swoich umiejętności, a Tobie osobistą przyjemność z przebywania tylko z nią! Jeśli trafiliście do klubu go go, w którym taniec prywatny = striptiz jest wykonywany w takiej właśnie formie, to koniecznie z niego zrezygnujcie i poszukajcie klubu dla prawdziwych dżentelmenów. Striptiz powinien odbywać się w specjalnie przygotowanym pokoju VIP, w którym jesteś tylko Ty i tancerka.

striptiz Warszawa - New Orleans Club

Po drugie – strój tancerki… I uwaga: im więcej elementów ubioru, tym lepiej! Bo tym więcej do zdejmowania. Pomysłów na kostium jest mnóstwo. Może być wersja oczywista, czyli: minispódniczka, dopasowany top, seksowna bielizna, a dla bardziej odważnych – skóra albo lateks. Ale może też być bardziej elegancko. Symbolem zmysłowości jest przecież scena, w której filmowa Gilda zdejmuje… rękawiczkę. Zachęcamy do wybierania tancerki, która więcej zakrywa niż pokazuje. To często oznacza, że podczas tańca prywatnego przyjemność będzie podwójna z odkrywania ciała, zapachu z dotyku włosów.

Odwiedzając nasz Klub macie wiele opcji do wyboru: od niedzieli do środy nasze tancerki wybierają 'małą czarną’… strój zdecydowanie bardziej stonowany, elegancki i seksowny. Natomiast w czwartki każda z nich jest kim tylko chce. Jest to dzień, w którym każda z naszych dziewczyn pokazuje swoje prawdziwe 'ja’… Dla niektórych bywa zaskakujące, że zazwyczaj spokojna i ułożona dziewczyna w głębi duszy kocha lateks i skórzaną biżuterię. W weekendy zapraszamy Was do zabawy, każdy z nich to inny temat, inny strój i inne emocje.

New Orleans – najlepszy striptiz Warszawa

striptiz Warszawa - New Orleans Club

Po trzecie rekwizyty – jaka muzyka? Polecam sięgnąć po taneczne piosenki, przy których krew zacznie szybciej krążyć. Doskonale sprawdzają się rytmy latino. Jednak tę kwestię pozostawię całkowicie wolną – niech każda z Pań wybierze taką muzykę, w takt której ciało samo zacznie się poruszać. Nie obawiajcie się podczas striptizu w naszym Klubie powiedzieć o czym marzycie?! Jakie ruchy, rekwizyty sprawią, że zaczniecie odczuwać bardziej…

Striptiz czas zacząć! – sposób tańczenia, ruchy ciała, oddech, zapach i delikatny dotyk wręcz muśnięcie ciała, włosów to elementy, które każda z Pań dopracowuje sama! Znajomość własnego ciała, akceptacja i wartość własnej kobiecości to niezbędne warunki do tego aby podczas striptizu zabrać drugą osobę w inny, intymny świat. Dla odnalezienia tych cech u siebie polecamy lekcji tańca pole dance a szczególnie wszelkie odmiany sensual… w Klubie New Orleans znajdziecie tancerki, które na co dzień uczą tej sztuki w szkołach tańca.

Szukając emocji, doznań, których brakuje Wam na co dzień warto wybrać się na striptiz z profesjonalną tancerką , która wprowadzi Was do świata intymności, której często tak brak w życiu codziennym. Taka forma terapii jest często także polecana przez seksuologów i terapeutów… Do zobaczenia zatem!

 

 

Zarezerwuj wybrany pakiet