Unikaty w klubie

Unikaty

w klubie

/* */

Unikaty w klubie

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi rodzajami alkoholu jaki mogą Państwo spróbować w klubie New Orleans.

unikaty w klubie - New Orleans Gentlemens's Night Club

Octomore Orpheus 02.2

Kolejny raz zostaliśmy zaskoczeni przez destylarnie Bruichladdich. Stworzyła ona nową pozycję w swoim portfolio – Octomore Orpheus 02.2. Limitowana edycja tej wspaniałej whisky typu single malt, produkowanej w regionie Islay zaskakuje każdego kto ją spróbuje.
Octomore Orpheus 02.2 polecana jest głównie amatorom torfowych aromatów ze względu na bardzo wysoki współczynnik torfowości wynoszący 140 ppm. Octomore Orpheus 02.2 to edycja limitowana, wyprodukowanych jej zostało jedynie 15000 butelek. Ciekawostką jest również fakt iż whisky ta przetrzymywana była w beczkach po wyjątkowym winie – Chateau Petrus.
Zapraszamy do degustacji jednej z ostatnich butelek Octomore Orpheusa na świecie.

Cristal Rosé 2002

Jeden z najznakomitszych szampanów na świecie, symbol doskonałości w świecie bąbelków. Stworzony na specjalne życzenie cara Aleksandra II, który zamówił na specjalne zamówienie szampana w kryształowej butelce o płaskim dnie. Od prawie dwustu lat uwodzi swoją bezkompromisowością. Produkowany tylko w najlepszych rocznikach, dojrzewa w beczkach dębowych i minimum 6 lat w butelce.
Wspaniały bukiet, owoce cytrusowe, czerwone jagody, białe kwiaty, nuty tostów, czekolady, wanilii, drewna. 97/100 pkt.

unikaty w klubie - New Orleans Gentlemens's Night Club

unikaty w klubie - New Orleans Gentlemens's Night Club

Vodka Jean Marc XO

Vodka Jean Marc XO, rewelacyjna, pszenna wódka klasy super premium, uwielbiana i rekomendowana przez znawców. Jean Marc XO jest dziewięciokrotnie destylowany, w bardzo małych partiach, dodatkowo poddawana jest specjalnemu procesowi mikro-oksygenacji, a w ostatnim okresie filtrowana jest przez węgiel drzewny pochodzący z Dębu Limousin. Cały ten nietypowy proces trwa kilka tygodni, dzięki czemu jej smak i aromat jest nieporównywalny z innymi wódkami tej klasy. Produkowana jest w regionie Cognac, słynącym z produkcji Cognaców, we Francji. Obecnie znajduje się w portfolio grupy Campari. Wódka ta jest jedną z ikon (obok zegarka od Cartiera i Astona Martina DB5) wspomnianych w książce „101 Rzeczy do kupienia przed śmiercią”.

Crown Royal

Jest to najlepiej sprzedająca się Whisky Kanadyjska w całych Stanach Zjednoczonych. Trunek został stworzony jako hołd dla Królewskiej wizyty, gdy w 1939 roku król George VI i jego Żona Elżbieta odwiedzili Kanadę. Whisky była do 1964 roku dostępna tylko w Kanadzie, później podbiła Świat za pomocą firmy Seagrams, do której do 2000 należała dana Whisky. W chwili obecnej wchodzi w portfolio największego koncernu alkoholowego na rynku – Diageo. Od 1992 roku, whisky ta jest produkowana wyłącznie w gorzelni Royal Crown w Gimli, nad brzegiem jeziora Winnipeg, w prowincji Manitoba, Kanada.

unikaty w klubie - New Orleans Gentlemens's Night Club

unikaty w klubie - New Orleans Gentlemens's Night Club

Johnnie Walker

King George V Blue Label

Wyjątkowy, 43% Blend, wlany do kryształowej karafki, przy czym każda jest indywidualnie numerowana, aby odzwierciedlić wyjątkowość trunku, a jednocześnie dać nam dowód na autentyczność tego wyjątkowego alkoholu. Jej wyjątkowość polega na doborze Single Maltów, z których następnie powstaje King George V. Mieszanka Maltów z okresu panowania Króla Jerzego V, który nakazywał zakup Jej na Dwór Królewski, a w roku 1934 przyznał jej królewską gwarancję. Najstarsze destylaty mają ponad 70 lat, a dojrzewały w beczkach dębowych w destylarniach, które w dniu dzisiejszym już nie istnieją. Trunek niedostępny praktycznie w żadnej restauracji, w żadnym barze w Polsce…

This post is also available in: rosyjski

Facebook
Instagram

Zarezerwuj wybrany pakiet