Dla gości

Dla Gości

/* */

Klub gogo w Warszawie

informacje dla gości

New Orleans to prestiżowy klub gogo w Warszawie. By zachować renomę tego miejsca przestrzegamy kilku podstawowych założeń, ponieważ na niczym nie zależy nam bardziej niż na dobrym samopoczuciu naszych gości. Z myślą o nich na co dzień kierujemy się polityką dobrego smaku i zasadami dresscode’u ogólnie przyjętymi za normy światowe w miejscach, gdzie tak jak w naszym Klubie, zapewnia się rozrywkę na wysokim poziomie. Zależy nam, aby New Orleans utrzymał swoją wysoką renomę jako najlepszy klub gogo w Warszawie. Staramy się jednocześnie, by sugestie dotyczące stroju i zachowań naszych klientów nie stanowiły dla nich szczególnych ograniczeń.

DRESSCODE

CASUAL – to tak zwana sportowa elegancja, a więc połączenie elementów klasyki, mody i sportowych dodatków. Dopuszcza on mniej eleganckie materiały (bawełnę, len, sztruks, dżins), nie ma też ograniczeń co do kolorów i wzorów (dozwolone są nadruki, hafty, koronki). New Orleans, jako elitarny klub gogo w Warszawie, wymaga od swoich Gości eleganckiego ubioru, oczywiście z zachowaniem pewnej swobody.

SELEKCJA

Nie każdy klub gogo w Warszawie posiada selekcję na wejściu, jednak w New Orleans wygoda naszych Gości, a także wysoki poziom rozrywki jest bardzo istotny. W trosce o komfort osób spędzających u nas swój wolny do naszego Klubu nie wpuszczamy:

  • osób poniżej 21 roku życia,
  • osób pod wyraźnym wpływem alkoholu,
  • osób, które nie są stosownie ubrane.

klub gogo w Warszawie - klub New Orleans

BEZPIECZEŃSTWO

Nad bezpieczeństwem gości w New Orleans czuwa grupa wybranych bodyguardów. Mają oni za zadanie interweniować w sytuacjach stwarzających zagrożenie dla osób przebywających w Klubie, jak również w momentach, gdy czyjeś zachowanie łamie zasady dobrego smaku. Dbając o wizerunek Klubu oraz klimat wysmakowanej zabawy, nie możemy pozwolić sobie na ignorowanie osób, których zachowanie w sposób wyraźny wskazuje na spożycie zbyt dużej ilości alkoholu; czy zachowań, które są względem tancerek, obsługi lub pozostałych gości nachalne lub wręcz agresywne czy obraźliwe.
W momencie zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących sytuacji, nasza ochrona ma prawo wyprosić z Klubu osobę, która niestosownym zachowaniem udowodniła, że nasz Klub nie jest miejscem dla niej.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

New Orleans powstał z myślą o zapewnieniu ekskluzywnej rozrywki oraz relaksu osobom ceniącym smak życia. Naszymi gośćmi są często ludzie ze świata polityki, biznesu czy showbiznesu. W trosce o komfort wypoczynku i swobodną zabawę wszystkich naszych klientów w Klubie nie pozwalamy na używanie kamer video, aparatów fotograficznych, a także kamer w aparatach telefonicznych i innych sprzętów rejestrujących obraz lub dźwięk. Zarówno ochrona, jak i menedżerowie, tancerki oraz obsługa mają obowiązek upomnieć osobę łamiącą ten zakaz.
Jeśli osoba taka zignoruje naszą prośbę, zastrzegamy sobie prawo do:
-zarekwirowania sprzętu bez gwarancji jego zwrotu,
-wyproszenia osoby, która po zwróceniu uwagi nie zastosowała się do naszych zasad.

SPĘDZANIE CZASU W TOWARZYSTWIE TANCEREK

Wizytówką naszego Klubu­ poza wysoką jakością usług, obsługą na najwyższym poziomie, najdłuższą listą alkoholi w Polsce oraz wybornym menu restauracyjnym­ są przede wszystkim przepiękne tancerki, które przechodzą specjalną rekrutację, szkolenia oraz naukę tańca. Młode damy, które zatrudniamy, są studentkami, osobami zaangażowanymi w działania artystyczne i inne, których piękny, zadbany wygląd jest uzupełnieniem wysokiego poziomu kultury osobistej. Wierzymy, że dzięki swej nietuzinkowej urodzie, wspaniałym popisom tanecznym oraz elokwentnej rozmowie sprawią, że nasi goście poczują się wyjątkowo. Dbamy także o to, by i one czuły się w New Orleans Gentlemen’s Club komfortowo i bezpiecznie. Mamy nadzieję, że goście, którzy spędzają z nimi czas, będą odnosić się do nich z należytym szacunkiem. Za niedopuszczalne uważamy postępowanie naruszające dobra osobiste zatrudnionych u nas tancerek. Osoby zachowujące się wobec nich nieodpowiednio zostaną wyproszone z Klubu.

 

Wierzymy, że przestrzeganie tych kilku podstawowych zasad pomoże nam stworzyć atmosferę wysmakowanej, eleganckiej i niezapomnianej zabawy na wysokim poziomie. Tak, by po wizycie w New Orleans Gentelmen’s Club na pytanie: jaki był najszczęśliwszy dzień w Twoim życiu? – padała odpowiedź: To nie był dzień. To była noc!

klub gogo w Warszawie - New Orleans Gentlemens Night Club Warszawa

Zarezerwuj wybrany pakiet