Wieczory kawalerskie

Imprezy

okolicznościowe

/* */

Wieczór kawalerski w Warszawie

New Orleans Club

Zastanawiacie się jak jeszcze może wyglądać Wasz wieczór kawalerski w Warszawie, w najlepszym klubie w Polsce? Tak, jak tylko sobie wyobrazicie.

Na specjalne życzenie naszych klientów przygotujemy imprezę, według Waszych wytycznych. Jesteśmy w stanie spełnić każde, nawet najtrudniejsze życzenia, po to abyście czuli się jak niebie. Myśląc – wieczór kawalerski w Warszawie, myślcie – New Orleans!

wieczór kawalerski w Warszawie - New Orleans

Wieczór kawalerski w Warszawie, tylko w Klubie New Orleans. Dlaczego? Pamiętacie bohaterów naszej ulubionej komedii Kac Vegas? My także, a u nas Kac Vegas jest każdej nocy. To co dzieje się w New Orleans zostaje w New Orleans. Dbamy o wszelkie wasze wygody oraz spełniamy wszystkie specjalne prośby czy życzenia. Nad Państwa bezpieczeństwem i prywatnością czuwa całodobowo nasza ochrona.

Wieczór kawalerski w New Orleans dla VIP gości? Nic prostszego, przy organizacji wieczorów kawalerski dla znanych osobistości świata polityki czy rozrywki to dla nas chleb powszedni. Nie jeden VIP gość bawił się już do białego rana w naszym klubie. Bez kamer, bez paparazzich, bez gazet czy wścibskich reporterów. Zamykamy klub i organizujemy Twoją wymarzoną imprezę tylko dla ciebie.

Wieczór kawalerski – pakiety

Specjalnie dla Państwa New Orleans przygotował gotowe pakiety na spędzenie wieczoru kawalerskiego w naszym klubie nocnym. Do wyboru dla każdego przygotowaliśmy 5 opcji na gotowy wieczór kawalerski, co nie oznacza, że nie możecie Państwo dostosować swojej imprezy pod Wasze oczekiwania. W ostatnich latach wieczory kawalerskie stały się przedsięwzięciem, które generuje dla Pana Młodego coraz to większe koszty. New Orleans chcąc obalić ten mit, proponuje Państwu pakiety na wieczory kawalerskie już od 200 złotych od osoby. Tak, to możliwe, tylko w najlepszym klubie nocnym w Warszawie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomyśleć o większym szaleństwie, nie zapominajcie, że New Orleans to także jedna z najlepszych restauracji w Warszawie z niesamowitym jedzeniem, do którego serwujemy ponad 700 rodzajów alkoholi. Cóż więcej trzeba na wieczorze kawalerskim? Piękne dziewczyny, a mamy ich ponad 40, wspaniała wyśmienita kuchnia, oparta tylko na świeżych produktach oraz największy w Stolicy wybór markowych alkoholi. New Orleans to także dyskrecja, często dochodzą do nas słuchy, że w innych klubach, ktoś naruszył dobra osobiste Gości i opublikował zdjęcia czy poinformował znajomych o tym co działo się na wieczorze kawalerskim. W New Orleans nie jest to możliwe. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona, przygotowaliśmy loże VIP gdzie nikt oprócz Was nie ma wstępu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w 100% zadowolony z wieczoru kawalerskiego.

wieczór kawalerski w Warszawie - New Orleans Gentlemens Night Club Warszawa

 

DLACZEGO WARTO URZĄDZAĆ WIECZÓR KAWALERSKI W KLUBIE NOCNYM?

Wieczór kawalerski to jedna z tych tradycyjnych nocy, które warto pamiętać. Dla niektórych są to niezapomniane wspomnienia z męskich wypraw w miasto, dla niektórych zwykły wieczór z kolegami w domu. Niezaprzeczalne jest natomiast, że większość świętujących przyszłych panów młodych spędza go w towarzystwie przyjaciół i alkoholu. Przy organizacji „ostatniego wolnego wieczoru” zawsze powstaje problem, jak to zorganizować, aby jednak spędzić ten czas rozrywkowo mając głowę pełną wspaniałych wspomnień. Wielu organizatorów decyduje się na wieczór kawalerski w klubie nocnym. Czas spędzony w towarzystwie pięknych kobiet zawsze jest mile widziany, pomimo niekiedy sprzeciwów przyszłych żon.

Każde rozwiązanie zawsze będzie miało swoje plusy i minusy, a więc dlaczego akurat klub nocny? Dlaczego miejsca, w których piękne kobiety pokazują wspaniałe show w tańcu na rurze, są tak oblegane przez wieczory kawalerskie? Przede wszystkim widok pięknych kobiet, poruszających się subtelnie relaksuje i odpręża mężczyznę. Czuje się on szczęśliwy w tej niecodziennej atmosferze. Pan młody dzięki tej wizycie może zmyć z siebie nerwy i stres związany z organizacją ślubu, pracą czym czymkolwiek innym.

Kluby nocne są zaopatrywane w alkohol w takich ilościach, aby nigdy dla nikogo go nie zabrakło. Patrząc od tej strony, procenty w szklance są nieodłączną częścią imprez w towarzystwie panów. Nie ma lepszej zachęty dla mężczyzn do odwiedzenia klubu nocnego niż stały dostęp do alkoholu i show cudnych kobiet. Na dodatek warto wspomnieć, że wiele z klubów ma już w swojej ofercie pakiety, które można wykupić na wieczór kawalerski. W ich ofercie najczęściej jest prywatne show i tzw. open bar.

Wieczór kawalerski w klubie nocnym traktowany jest jak „ostatni wolny wieczór”, dlatego też wielu kawalerów chce w tę noc się wyszaleć. Jest to noc bez granic. Taniec i alkohol do woli. Taką rozrywkę zapewniają właśnie kluby nocne, które można również zamówić na wyłączność. Oznacza to, że impreza będzie typowo we własnym przyjacielskim gronie. W wielu takich klubach można zamówić prywatne loże, miejsca VIP, a także prywatne pokazy. Najlepszy prezent dla przyszłego pana młodego w takiej sytuacji? Prywatny pokaz tancerki.

Obecnie rynek oferuje wiele ciekawych propozycji spędzenia wieczoru kawalerskiego. Najczęściej wybierane są „imprezy” łączone z innymi atrakcjami jak np. paintball, quady itp. Ostatnim przystankiem są właśnie kluby nocne, w których kawalerowie zostają najczęściej do samego rana wśród atrakcyjnych tancerek i subtelnej atmosferze.

Pakiet Basic

Pakiet Basic

/* */

Prosto, łatwo i przyjemnie – tak właśnie powinno organizować się wieczór kawalerski i dlatego proponujemy pakiet Basic Plus:

ZA JEDYNE 200 ZŁ OD OSOBY

Pakiet można zamówić dla minimum 5 osób

Pakiet Basic składa się z:

 • Darmowego wejścia do klubu dla każdej osoby
 • 3 drinków dla każdej osoby (wódka/whisky/gin/tequila/rum + napój bezalkoholowy lub duże piwo)
 • 2 tańców prywatnych w pokoju VIP dla Pana Młodego z wybraną tancerką!

Życie może być przyjemne, a w klubie New Orleans na pewno takim się staje.

Zarezerwuj pakiet

Pakiet Standard

Pakiet Standard

/* */

Macie problem ze znalezieniem idealnej propozycji na wieczór kawalerski – zapoznajcie się z naszą ofertą Pakiet STANDARD PLUS, a problem sam zniknie:

ZA JEDYNE 350 ZŁ OD OSOBY

Pakiet można zamówić dla minimum 5 osób.

Pakiet Standard Plus dla 5 osób składa się z:

 • Darmowego wejścia do klubu dla każdej osoby
 • Rezerwacji stolika VIP
 • Drinka na powitanie dla każdej osoby (wódka/whisky/gin/tequila/rum + napój bezalkoholowy lub duże piwo)
 • Tańca prywatnego w pokoju VIP dla każdego gościa z wybranymi tancerkami
 • Butelki wódki (Wyborowa 0,7l) + 1l soku
 • Burgera dla każdego gościa (wyselekcjonowana wołowina 200g / set warzyw / bekon / ser mimolette / jalapeno / sos firmowy / frytki)

W przypadku większej ilości gości wódka oraz przekąski będą odpowiednio powiększone.

Zarezerwuj pakiet

Pakiet Exclusive

Pakiet Exclusive

/* */

 

Chcecie spędzić Wieczór Kawalerski w atmosferze luksusu i niewymuszonej, zmysłowej elegancji? Pragniecie bardziej finezyjnej rozrywki, która dostarczy wrażeń Panu Młodemu i nie tylko?
Specjalnie dla Państwa New Orleans Gentlemen’s Club stworzył PAKIET EXCLUSIVE

ZA JEDYNE 650 ZŁ OD OSOBY

Pakiet można zamówić dla minimum 5 osób

Pakiet Exclusive dla 5 osób składa się z:

 • Darmowego wejścia do klubu dla każdej osoby
 • Prywatnej loży VIP
 • Open Bar bez limitu na: wódkę, whisky, gin, tequilę, piwo, wino, soki i napoje gazowane
 • Wódka: Wyborowa / Żołądkowa Gorzka
 • Whisky: Ballantains / Johnny Walker Red
 • Rum: Bacardi
 • Wino: domowe
 • Gin: Seagrams
 • Tequila: Camino
 • Piwo: lane / butelkowe
 • Soki i napoje gazowane ( z wyjątkiem napojów energetycznych)
 • Tańca prywatnego w pokoju VIP dla każdego gościa z wybranymi tancerkami
 • Tańca/Show dla Pana Młodego na scenie z udziałem dwóch tancerek (zgodnie z wcześniej ustalonym scenariuszem / koncepcją występów)
 • Kolacja (do wyboru dowolne danie z menu)

Zarezerwuj pakiet

Pakiet Biznes

Pakiet biznes

/* */

Pakiet biznesowy dostępny jest od niedzieli do czwartku za jedynie 550 zł od osoby.

Spotkania biznesowe w Warszawie nie muszą odbywać się w sztywnej atmosferze. New Orleans Club umożliwia Państwu odbycie takiego spotkania w naszym klubie. Atmosfera, która tu panuje sprzyja dobijaniu interesów oraz świętowaniu z tej okazji. Służbowe spotkania nie muszą być przeprowadzone zgodnie z ogranymi schematami, które wcale nie dają gwarancji powodzenia. Warto zaskoczyć klientów kreatywnymi rozwiązaniami, z którymi do tej pory się nie spotkali. Wyborne alkohole, które u nas serwujemy zdecydowanie ułatwiają podejmowanie trudnych decyzji, dlatego warto zdecydować się wizytę w New Orleans Club.

Spotkania biznesowe w Warszawie, to nie tylko spotkania z klientami, ale również spotkania integracyjne czy firmowe. Nic tak nie wpływa na relacje wewnątrz firmy, jak miłe, wspólne spędzanie czasu po godzinach pracy. W klubie nocnym New Orleans macie do wyboru szeroki wachlarz wysokiej jakości alkoholi, które z całą pewnością wpłyną na zacieśnianie się więzi. Jeśli jest to typowo męska impreza, to każdy pan, który nas odwiedzi z pewnością doceni urodę naszych tancerek oraz umiejętności, jakie zaprezentują podczas zmysłowego pokazu striptizu przez całą noc na scenie.

Jeśli macie ochotę sprawić koledze z firmy prawdziwą niespodziankę, zrezygnujcie z banalnych pomysłów na prezent. Nie ma na świecie faceta, który nie ucieszyłby się z urodzin w klubie nocnym. Takiej niespodzianki kolega z pracy z całą pewnością Wam nie zapomni. To kolejny pomysł na spotkania biznesowe w Warszawie, jakie zorganizujemy Wam w New Orleans Club. Może warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem?

Spotkania biznesowe w Warszawie

Spotkania biznesowe w Warszawie nie muszą być nudne, ale dlaczego warto wybrać właśnie New Orleans Club? Odpowiedź jest prosta. Po pierwsze w ramach pakietu biznesowego mamy Państwu do zaoferowania transport z hotelu do klubu. Prawda, że wiele to ułatwia? W ramach pakietu możecie Państwo również liczyć na przepyszną kolację, a więc stek z najwyższej jakości antrykotu wołowego, burgerów premium, tatara czy też dań lekkich w postaci sałatek. Nasi kucharze dokładają najwyższej staranności, aby zadowolić każdego klienta, dlatego serwują dania z najlepszej jakości mięsa.

Czym jednak byłby ten wieczór, gdyby miało zabraknąć wybornego alkoholu? O to się także nie musicie Państwo martwić. W skład Pakietu Biznesowego New Orleans Club wchodzi także Open Bar, a wraz z nim najlepsze alkohole, jakie mogą sobie Państwo wyobrazić. Nie zabraknie whisky, którego u nas pod dostatkiem. Wielbiciele piwa również znajdą u nas coś, co zaspokoi ich pragnienie. Poza tym Open Bar oferuje również: wino, wódkę, tequilę, gin oraz napoje. Na deser jak zawsze to, co najlepsze, a więc całonocny pokaz striptizu na scenie. Nasze tancerki traktują swoje występy, jak sztukę, dlatego każdy z nich jest tak wyjątkowy. Trudno nie docenić ich talentu, kreatywności, zaangażowania oraz umiejętności. To chyba wystarczające argumenty, aby decydując się na spotkania biznesowe w Warszawie wybrać właśnie New Orleans Club.

 

Drodzy Goście,

Dbając o Wasz najwyższy komfort zabawy w naszym mieście postanowiliśmy zebrać kilka zasad, o których prosimy pamiętać wybierając Klub Nocny:

 1. Wybieraj świadomie. Zanim wybierzesz Klub Nocny, w którym chcesz spędzić czas, sprawdź jego ofertę i wiarygodność na stronie www.
 2. Po dokonaniu świadomego wyboru, nie pozwól aby kierowca taksówki przekonał Cię do wyboru innego, nieznanego Klubu.
 3. Unikaj przypadkowych zaproszeń do klubów, których oferty nie znasz.
 4. Po przyjściu do Klubu zapoznaj się z jego ofertą i upewnij się, że płacisz za to co zamówiłeś.
 5. Pamietaj! Nikt nie ma prawa używać Twojej karty kiedy tego nie widzisz i nie jesteś tego świadomy.
 6. Jeśli wiesz, że będziesz chciał odwiedzić klub ponownie, weź ze sobą wizytówkę klubu. Dzięki niej, bez problemu skontaktujesz się z Managerem, który w razie potrzeby udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Przestrzegaj tych kilku zasad, a każda Twoja wizyta w Warszawskim Klubie Nocnym będzie wyjątkowo pozytywnym doznaniem!

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia Filip
General Manager


Stwórz swój wymarzony wieczór kawalerski!

(Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją. Ostateczna rezerwacja odbywa się po zatwierdzeniu kosztorysu przez zamawiającego)
Szczegółowy opis dań znajduje się w zakładce Restauracja

Pakiety dodatkowe?


WYŚLIJ FORMULARZ, A OTRZYMASZ WYCENĘ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB WRAZ ZE SPECJALNYM RABATEM DLA WIECZORÓW KAWALERSKICH!

Podane ceny są cenami orientacyjnymi i podlegają rabatowi w zależności od stopnia rozbudowania oferty oraz ilości gości. Ostateczną wycenę przygotowujemy indywidualnie i przesyłamy w wiadomości zwrotnej do akceptacji klienta.

Zarezerwuj wybrany pakiet