Nasze tancerki

Gogo

Nasze tancerki

/* */

Gogo w Warszawie

nasze tancerki

„Szczęście jest kobietą”

Fryderyk Nietzsche

I my się z tym poglądem zgadzamy. Filozof twierdził jednak także, że na kobiety należy patrzeć, a nie z nimi rozmawiać. Gdyby było mu dane spędzić choć jedną noc w New Orleans w towarzystwie naszych tancerek, pan Nietzsche zmieniłby zdanie.

Gogo w Warszawie

Młode damy, które podejmują pracę w klubie gogo w Warszawie – w New Orleans Gentlemen’s Club – to kobiety z klasą, o nieprzeciętnej urodzie i inteligencji. Wiele z nich to studentki różnych kierunków na prestiżowych uczelniach w Polsce, osoby podejmujące działania artystyczne w dziedzinie tańca i nie tylko. Wchodząc do naszego Klubu, wielu odnosi wrażenie, że trafiło do Raju, tak boski czar rozsiewają wokół nasze „Anielice”. Każda z nich świetnie tańczy, zna tajniki sztuki uwodzenia i na pewno nie trafiła do nas przypadkiem. Wszystkie zatrudniane przez nas dziewczyny przechodzą rozmowę kwalifikacyjną podczas, której muszą zabłysnąć elokwencją, znajomością języków obcych oraz nieprzeciętną osobowością, by udowodnić, że powinny dołączyć do naszego grona.

Następnie przechodzą kurs Pole Dance ­ tańca, który sam w sobie jest wspaniałą sztuką. Potem dbamy, by uczyły się języków obcych i rozwijały swoje indywidualne zainteresowania. Wiemy, że chwile spędzone w ich towarzystwie będą dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Te młode damy potrafią zaimponować nie tylko swoją zmysłowością, lecz także błyskotliwością i humorem. W ich towarzystwie nie sposób się nudzić.

gogo w Warszawie - New Orleans Night club

Gogo w Warszawie – najlepsze tancerki

To właśnie nasze tancerki sprawiają, że w New Orleans erotyka ma wymiar subtelny i delikatny, skrojony na miarę prawdziwego dżentelmena. Ten taniec pobudza zmysły, intryguje i sprawia, że nie można oderwać wzroku od naszych tancerek. Jest na tyle wyjątkowy, że nie zdaje się być sztuką, a jest nią w rzeczywistości. Każdy, kto choćby raz doświadczył tej wyrafinowanej i niezwykle estetycznej przygody w towarzystwie naszych urodziwych Pań, wraca z przyjemnością do New Orleans Club, bo poziom, jaki reprezentujemy nie może równać się z innymi klubami tego typu. Znacznie go bowiem przewyższamy. Warto zatem sprawić sobie prezent i zarezerwować czas na spotkanie z profesjonalnymi tancerkami gogo w Warszawie, w klubie New Orleans Club. Pamiętając przy tym, że szukając gogo w Warszawie warto zwrócić uwagę właśnie na nasz klub.

gogo w Warszawie - New Orleans klub nocny

Gogo – krótka historia dla mężczyzn i nie tylko

Historia klubów gogo ma swoje korzenie w latach sześćdziesiątych. Pierwsze kluby tego typu powstały nigdzie indziej, a właśnie w Stanach Zjednoczonych.  Nazwę „go go” można przetłumaczyć na sformułowanie „bez ograniczeń”. New Orleans Club idealnie się do tego odnosi, bowiem każdy dżentelmen, który nas odwiedza może bez ograniczeń podziwiać urok, powab i piękno naszych tancerek gogo, od których po prostu nie sposób oderwać wzroku. Z początku dzisiejsze tancerki nazywane były „go go girl”i były DJ-kami. Niezmiennie jednak kobiety, które pracowały w klubach gogo cechował olbrzymi seksapil i zmysłowość.

Facebook
Instagram

Zarezerwuj wybrany pakiet