Promocje

Nasze gorące oferty

Promocje

Open bar w New Orleans Warszawa promocja

Wejście & rezerwacja

basic open bar 200 zł

Przed Wami możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty w najlepszym Klubie dla Gentlemanów w Warszawie! Za jedyne 200 zł możecie spędzić niezapomniany wieczór w towarzystwie najpiękniejszych kobiet na świecie. W cenie jest wejście, rezerwacja oraz wybrane alkohole bez limitu. Zadzwoń lub wypełnij formularz rezerwacji!

BEZ LIMITU:
wódka / whisky / gin / tequila / wino / piwo / napoje bezalkoholowe

 


Dla naszych gości

darmowe taksówki

Bezpłatna taksówka dla naszych gości na terenie całej Warszawy. Nie ma znaczenia czy chcesz przyjechać sam czy w większej grupie – nasza taksówka jest zupełnie darmowa. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz, a o transport do New Orleans nie będziesz się już musiał martwić!

darmowa taksówka do klubu New Orleans Warszawa

 


Wieczór kawalerski w Warszawie New Orleans

Wyjątkowy Wieczór Kawalerski

Gotowe pakiety już od 80 zł od osoby

Wieczór Kawalerski w New Orleans Gentlemen’s Club jest wyjątkowy pod każdym względem. W Klubie czekają na Was piękne tancerki, najlepsze alkohole, wyśmienite dania restauracyjne i wiele innych atrakcji. Dokładamy wszelkich starań, aby wieczór był w 100% udany!

Specjalnie na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy najbardziej luksusowy PAKIET EXCLUSIVE! A w nim prywatna loża VIP, open bar na wybrane alkohole, prywatny taniec dla każdego gościa i o wiele więcej! Sprawdźcie koniecznie!

Dowiedz się więcej

 


 

Whisky &Cygaro

UNIKALNA DEGUSTACJA WHISKY + CYGARO

Pakiet dla prawdziwych gentlemenów, w skład którego wchodzą: dwa rodzaje single maltów (łagodny i torfowy), whisky irlandzka, bourbon, blend szkocki oraz cygaro Cohiba). Wszystko to za jedynie 290zł od osoby! Musisz tego spróbować. Umów się już teraz!

whisky + cygaro New Orleans-320x320px

 


Red Bull SET

Red Bull

red bull set

Lubisz się dzielić? W takim razie podziel się z przyjaciółmi naszym nowym Red Bull Setem! W skład pakietu wchodzi: 5 napojów energetyzujących Red Bull oraz Butelka 0.7l wódki Absolut. Wszystko za jedyne 299 zł!

 

This post is also available in: angielski niemiecki norweski bokmål rosyjski

Formularz promocje

UWAGA NA OSZUSTÓW

Będąc w Warszawie możesz spotkać się z sytuacją, kiedy kierowca taksówki którą wybierzesz, będzie za wszelką cenę rekomendował inny Klub używając nieprawdziwych argumentów np. takich, iż nasz Klub jest zamknięty!

Będzie robił wszystko, aby wbrew Twojej woli zawieźć Cię do klubu, w którym otrzymuje prowizję pieniężną (łapówkę) niezależnie od jakości jaki ten klub prezentuje. Nasz Klub to najwyższa jakość obsługi, piękne i uczciwe tancerki oraz bezpieczeństwo. I nie dajemy łapówek! Dlatego zamów naszą, bezpłatną taksówkę, której kierowca bezpłatnie przywiezie Cię do naszego klubu.

W podziękowaniu za skorzystanie z naszej taksówki, wejście do klubu oraz welcome drinka otrzymasz gratis!


Wypełnij formularz!This post is also available in: angielski niemiecki norweski bokmål rosyjski