Promocje

Nasze gorące oferty

Promocje


Promocja Walentynkowa

Jedyne 100 PLN za parę!

Przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję Walentynkową! Każda para, która zarezerwuje stolik za jedynie 100 zł otrzyma od nas pakiet: wejście, welcome drink, oraz prywatny taniec w loży VIP.

Promocja Walentynkowa New Orleans Warszawa


Open bar w New Orleans Warszawa promocja

Wejście & rezerwacja

basic open bar 200 zł

Przed Wami możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty w najlepszym Klubie dla Gentlemanów w Warszawie! Za jedyne 200 zł możecie spędzić niezapomniany wieczór w towarzystwie najpiękniejszych kobiet na świecie. W cenie jest wejście, rezerwacja oraz wybrane alkohole bez limitu. Zadzwoń lub wypełnij formularz rezerwacji!

BEZ LIMITU:
wódka / whisky / gin / tequila / wino / piwo / napoje bezalkoholoweDla naszych gości

darmowe taksówki

Bezpłatna taksówka dla naszych gości na terenie całej Warszawy. Nie ma znaczenia czy chcesz przyjechać sam czy w większej grupie – nasza taksówka jest zupełnie darmowa. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz, a o transport do New Orleans nie będziesz się już musiał martwić!

darmowa taksówka do klubu New Orleans Warszawa


Wieczór kawalerski w Warszawie New Orleans

Wyjątkowy Wieczór Kawalerski

Gotowe pakiety już od 80 zł od osoby

Wieczór Kawalerski w New Orleans Gentlemen’s Club jest wyjątkowy pod każdym względem. W Klubie czekają na Was piękne tancerki, najlepsze alkohole, wyśmienite dania restauracyjne i wiele innych atrakcji. Dokładamy wszelkich starań, aby wieczór był w 100% udany!

Specjalnie na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy najbardziej luksusowy PAKIET EXCLUSIVE! A w nim prywatna loża VIP, open bar na wybrane alkohole, prywatny taniec dla każdego gościa i o wiele więcej! Sprawdźcie koniecznie!

Dowiedz się więcejPolska Wódka

Unikalna degustacja wódki

Jedna rozpoznawalna na całym świecie marka “Polska Wódka”. Dwie godziny czasu na degustacje. Dziesięć najlepszych polskich wódek. A do tego wyjątkowy klimat najlepszego Klubu dla Gentlemanów w Warszawie. I wszystko za jedyne 150 zł od osoby! Musisz tego spróbować. Umów się już teraz!


This post is also available in: angielski

Wypełnij formularz: