Promocje

Nasze gorące oferty

Promocje


Open bar w New Orleans Warszawa promocja

Wejście & rezerwacja

basic open bar 200 zł

Przed Wami możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty w najlepszym Klubie dla Gentlemanów w Warszawie! Za jedyne 200 zł możecie spędzić niezapomniany wieczór w towarzystwie najpiękniejszych kobiet na świecie. W cenie jest wejście, rezerwacja oraz wybrane alkohole bez limitu. Zadzwoń lub wypełnij formularz rezerwacji!

BEZ LIMITU:
wódka / whisky / gin / tequila / wino / piwo / napoje bezalkoholoweDla naszych gości

darmowe taksówki

Bezpłatna taksówka dla naszych gości na terenie całej Warszawy. Nie ma znaczenia czy chcesz przyjechać sam czy w większej grupie – nasza taksówka jest zupełnie darmowa. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz, a o transport do New Orleans nie będziesz się już musiał martwić!

darmowa taksówka do klubu New Orleans Warszawa


Wieczór kawalerski w Warszawie New Orleans

Wyjątkowy Wieczór Kawalerski

Gotowe pakiety już od 80 zł od osoby

Wieczór Kawalerski w New Orleans Gentlemen’s Club jest wyjątkowy pod każdym względem. W Klubie czekają na Was piękne tancerki, najlepsze alkohole, wyśmienite dania restauracyjne i wiele innych atrakcji. Dokładamy wszelkich starań, aby wieczór był w 100% udany!

Specjalnie na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy najbardziej luksusowy PAKIET EXCLUSIVE! A w nim prywatna loża VIP, open bar na wybrane alkohole, prywatny taniec dla każdego gościa i o wiele więcej! Sprawdźcie koniecznie!

Dowiedz się więcejPolska Wódka

Unikalna degustacja wódki

Jedna rozpoznawalna na całym świecie marka “Polska Wódka”. Dwie godziny czasu na degustacje. Dziesięć najlepszych polskich wódek. A do tego wyjątkowy klimat najlepszego Klubu dla Gentlemanów w Warszawie. I wszystko za jedyne 150 zł od osoby! Musisz tego spróbować. Umów się już teraz!


This post is also available in: angielski niemiecki

Wypełnij formularz: