Klub

Night Club

Warszawa

/* */

Night Club w Warszawie

night club Warsaw - New Orleans

New Orleans Gentlemen’s Night Club Warsaw to klub nocny dla dżentelmenów wzorowany na londyńskich klubach nocnych o podobnym charakterze. Nasz klub w Warszawie to elitarne miejsce, które od lat cieszy się zasłużoną renomą i uznaniem. Jego nietypowe wnętrza, daleko odbiegające od współczesnych wnętrz klubowych i restauracyjnych, stały się swojego rodzaju wizytówką i znakiem szczególnym, rozpoznawalnym w reklamach, filmach i sesjach zdjęciowych.

Na dwóch poziomach klubu w Warszawie możecie codziennie spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie 30 pięknych, zmysłowych tancerek. Nasze zjawiskowe tancerki przeniosą Was w inny wymiar rzeczywistości, który lubimy nazywać „Słodkie zapomnienie”.

Poziom dolny to doskonała zabawa w wysublimowanej, erotycznej atmosferze, oraz wyjątkowe pokazy i show taneczne. To idealne miejsce na spotkanie biznesowe, wieczór kawalerski albo drinka po pracy. Już niedługo będzie to również miejsce jeszcze bardziej eleganckiej rozrywki rodem z filmów, ale o tym kiedy to nastąpi zostaną poinformowani nasi goście, którzy otrzymują wyjątkowe newslettery ze specjalnymi promocjami oraz informacjami o bieżącym życiu klubu.

Na pierwszym piętrze znajdują się ekskluzywne pokoje szampańskie, które są idealnym miejscem na kolacje biznesowe czy mini konferencje. Przede wszystkim stworzone są jednak na degustowanie szampanów – Cristal, Le Mesnil, Bollinger, Dom Perignion i wielu innych. Nie można zapomnieć, że na pierwszym piętrze jest osobny bar oraz 5 prywatnych pokoi VIP, do których można zaprosić wybraną tancerkę lub spędzić wspaniałe urodziny, romantyczny wieczór we dwoje lub rozkoszować się ponad 120 whisky single malt dostępnymi w lokalu.

Night Club Warsaw - New Orleans Gentlemens Night Club Warszawa

Najlepszy klub nocny

w Warszawie

Nasz warszawski klub nocny zapewnia profesjonalną obsługę, specjalizującą się w odpowiednim doborze alkoholi mocnych oraz szampanów zgodnie z preferencjami naszych gości. Służymy również specjalistyczną wiedzą w sztuce łączenia alkoholi z serwowanymi przez nas potrawami. Bary oferują ponad 700 markowych gatunków alkoholi oraz najdłuższą listę szampanów w Polsce. Na życzenie naszych gości przygotujemy każdy rodzaj drinków i mieszanych i koktajli. Nasi kucharze z kolei zaoferują Państwu szeroką gamę owoców morza oraz specjalności kuchni Polskiej.

Wszystkim osobom ceniącym sobie dyskrecję polecamy zamknięte przyjęcia w naszych VIP roomach z własną obsługą i w towarzystwie wybranych przez siebie tancerek, w tym przypadku zapewniamy kompleksowy dobór dań oraz alkoholi współgrających z charakterem przyjęcia, prywatnego kelnera i inne usługi wedle życzeń lub potrzeb.

night club Warsaw - New Orleans

New Orleans – Night Club Warsaw

W klubie nocnym New Orleans w Warszawie czeka na Państwa cały ocean możliwości. Wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, zamknięte imprezy, prywatne urodziny, imprezy korporacyjne, degustacje alkoholi, pokazy pole dance, nauka tańca, kolacje dla dwojga i wiele innych ofert, które wystarczy odkryć. A każdy kosmopolita wie, że „przyjemnie jest doświadczać”.

Specjalizujemy się w rozrywce dla dorosłych i w tym jesteśmy najlepsi w Polsce. Nie zatrudniamy osób przypadkowych, tylko osoby o niepowtarzalnej osobowości, które pragną się rozwijać i kształcą się w różnych dziedzinach życia. Umożliwiamy naszej kadrze rozwój personalny. Zapewniamy szkolenia z różnego zakresu, by mogli jak najlepiej wykonywać swoją pracę, a żadna sytuacja nie była dla nich zaskakująca.

Czas, który goście spędzają w New Orleans jest wyjątkowy i zaaranżowany wedle życzeń i potrzeb.W naszym Klubie nie ma przypadkowości, osoby zarządzające marką to profesjonaliści, działający w branży rozrywki od przeszło 7 lat. Klub podąża za potrzebami i stale rozwija się, by móc coraz lepiej spełniać życzenia, a nawet marzenia swoich zacnych gości.