New Orleans to także nocna restauracja w Warszawie


New Orleans to także nocna restauracja w Warszawie

 New Orleans Club to nie tylko ekskluzywny klub dla prawdziwych dżentelmenów, ale również nocna restauracja w Warszawie. To miejsce, gdzie poza pięknymi kobietami, można docenić także smak dobrej kuchni.

Wszystkie serwowane przez kucharzy dania pochodzą wyłącznie z najwyżej jakości produktów. Wszystko po to, aby zaspokoić kulinarne potrzeby gości odwiedzających New Orleans Club. Zdajemy sobie sprawę, że prawdziwi mężczyźni kochają dobre steki, więc i u nas nie mogło ich zabraknąć. Wśród naszych specjałów znajduje się wiele rodzajów steków, a każdy z nich smakuje niesamowicie dobrze. Każdy mężczyzna jest w stanie docenić w życiu te dwie rzeczy: kobiecą urodę i smaczne jedzenie, dlatego New Orleans Club w takiej samej mierze dba o jedno i o drugie. Nocna restauracja w Warszawie to przydatna rzecz!

Oczywistym jest fakt, że idealnym uzupełnieniem posiłku jest dobry trunek, które podkreśla jego smak. W New Orleans wachlarz serwowanych alkoholi jest bardzo szeroki. Dysponujemy ponad 700 gatunkami różnych trunków. Możemy poszczycić się między innymi największym wyborem whiskey single malt w Polsce, co dla amatorów tego alkoholu jest zdecydowanie świetną wiadomością. Nasz bar kryje wiele imponujących roczników z najwyższej półki, a każdy fan szampana i whisky znajduje prawdziwą radość z możliwości przebywania w naszym klubie i raczenia się tymi alkoholami.

New Orleans Club stawia wyłącznie na jakość. To tyczy się wszystkiego, począwszy od zaopatrzenia baru, kuchni, jak i umiejętności tanecznych naszych tancerek. Nasi goście mogą cieszyć zatem najlepszymi specjałami, o co oczywiście dbają nasi kucharze i barmani. Nocna restauracja w Warszawie, to lokal którego nie sposób nie docenić. Jesteśmy nastawieni na zaspokajanie nawet najbardziej wyrafinowanych gustów, co w znacznym stopniu się nam udaje. Najlepszym dowodem na to jest znajdująca się w menu Wołowina Wellington, która podbija nie tylko żołądki, ale również serca naszych gości.

NEW ORLEANS TO TAKŻE NOCNA RESTAURACJA W WARSZAWIE1

 

Nasze menu stara się sprostać każdym męskim gustom i upodobaniom kulinarnym. Podobnie zresztą jak karta alkoholi, którą stworzyliśmy z myślą o gościach New Orleans. Wśród niej znaleźć można wiele dobrej jakości szampanów takich jak: Dom Perignon, Mumm Cordon Rouge czy Ruinart. Tych gatunków ani ich odmian nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dla koneserów whisky także mamy wiele dobrego. W swoich zbiorach zgromadziliśmy choćby japońską, amerykańską, irlandzką oraz kanadyjską whisky, a także wiele innych gatunków z całego świata. To doskonały przykład na to, że New Orleans to nie tylko klub nocny, ale również nocna restauracja w Warszawie. Restauracja warta Państwa uwagi, w której serwujemy wszystko, co najlepsze.

NEW ORLEANS TO TAKŻE NOCNA RESTAURACJA W WARSZAWIE1

Trudno zaprzeczyć, że New Orleans Club łączy ze sobą wszystkie najlepsze cechy klubu nocnego i nocnej restauracji. Można tu liczyć na wspaniale spędzony czas w gronie atrakcyjnych i inteligentnych kobiet. Niebanalne menu, które smakuje po prostu każdemu, jak również imponującą ilość najlepszej jakości trunków, które ciężko docenić w miejscu innym niż nasz klub. Taka kombinacja nie może spotkać się z Państwa obojętnością, dlatego serdecznie zachęcamy do odwiedzania nas i spędzania czasu w ekskluzywnym klubie nocnym, który jest również nocną restauracją w Warszawie.