Wieczór w klubie nocnym


Wieczór w klubie nocnym

Kluby nocne niestety niejednemu jeszcze będą kojarzyć się z agencjami towarzyskimi pod przykrywką. Prawda jest taka, że społeczeństwo jest coraz bardziej kulturalne i tolerancyjne, by zrozumieć tę wielką różnicę pomiędzy klubem nocnym dla dżentelmenów a domem uciech. Kluby go go to zupełnie inna sytuacja i całkowicie inny wizerunek, który kreuje się w opinii publicznej.

Czasem słyszy się o nieprzyjemnych sytuacjach w klubach nocnych, natomiast warto na to spojrzeć z innej strony. Jest to miejsce, w którym trzeba wiedzieć jak się zachować, by spokojnie się bawić i zachować wszelkie aspekty bezpieczeństwa. W klubach go go organizuje się większość wieczorów kawalerskich jako ostatnią szaloną noc kawalera. Oprócz korzystających z ostatniej nocy singli spotkać można również mężczyzn pragnących relaksu, odstresowania się od pracy czy obowiązków po ciężkim tygodniu. Wiek klientów jest bardzo zróżnicowany, od młodych mężczyzn szukających wrażeń i wspaniałych widoków po „starszych” Panów z klasą i elegancją pragnących zaznać subtelnej atmosfery klubów nocnych. W takich miejscach organizowane są również imprezy firmowe lub spotkania biznesowe. Jest to coraz bardziej popularne ze względu na charakter miejsca oraz „niezwykłość” takiego spotkania. Większością gości klubów go go są mężczyźni, ale zdarzają się również kobiety przychodzące samotnie lub z partnerem. Obecnie klienci przychodzący do klubów nocnych wiedzą co one oferują, jak się odpowiednio zachowywać i kobiety pracujące w klubie traktują należycie, dlatego takie miejsca są coraz bardziej bezpieczne i dla klientów i dla tancerek. W takich miejscach można spotkać również bardzo wielu zagranicznych klientów, którzy mają w zamiarze spędzić miło czas, oglądając piękne kobiety na scenie.

Tancerki klubów nocnych muszą zachowywać się w określony sposób. Tańczą pole dance, striptiz oraz lap dance. Ich ruchy są erotyczne i subtelne, ale każda z nich wie, gdzie jest granica, której się nie przekracza, aby klienci nie mieli mylnego zdania na temat klubu. Najważniejsze jest, aby umiała się poruszać na scenie, miała poczucie rytmu i sprawiała swoim tańcem, by oglądający ją klienci byli zadowoleni z występu. Taka tancerka oprócz umiejętności tańca i poczucia rytmu powinna również się dobrze prezentować. Jej wygląd jest bardzo ważny, musi zwracać na siebie uwagę. Kluczem do sukcesu tancerki jest piękne, zadbane i seksowne ciało, pewność siebie i wiedza jak oddziałuje na mężczyzn.

Oprócz tancerek, w klubach można spotkać hostessy. To kobiety mające zapewnić miłe towarzystwo klientom w trakcie występów na sali. Największą zaletą kobiet pracujących w klubie nocnym jest pewność siebie, komunikatywność i bezpośredniość. Dodatkowym atutem jest znajomość języków obcych. Wiele kandydatek do tej pracy zastanawia się, czy musi mieć jakieś umiejętności. Im większy profesjonalizm, tym lepiej, ale chęci i intuicja to podstawa, a sam taniec często jest wyuczany przez klub i starsze „koleżanki”.

Przez całą noc na scenie występują tancerki. Poruszają się w rytm muzyki, pokazując swoje talenty i elastyczny taniec na rurze zwany „pole dance”. Każda z nich ma do przedstawienia swoje show przygotowane wcześniej. Najczęściej wychodzą na scenę na jedną piosenkę, po niej następne i tak w kółko. Swój występ każda z tancerek ma możliwość zakończyć we własny sposób na scenie, z rekwizytami czy też schodząc do klientów ze sceny. W międzyczasie czekając na swoje show, tancerki mogą wyjść na salę spędzić czas z gości, wypić drinka czy też zatańczyć prywatnie dla klienta, który taki taniec sobie zamówił.

WIECZÓR W KLUBIE NOCNYM2

Prywatne tańce mogą odbywać się na sali lub w prywatnych pokojach zwanych VIP-roomy. Są to małe pokoje wyposażone w wygodną kanapę, rurę oraz mały parkiet jako miejsce na taniec dziewczyny. Tancerka w tym czasie skupia się przede wszystkim na kliencie, aby jej taniec go zainteresował i pobudził. Prywatne tańce trwają zazwyczaj 2-3 piosenki. Bywają stali klienci, którzy mają ulubione tancerki i to dla nich właśnie przychodzą do konkretnego klubu. Zamawiają drinki i tańce prywatne.

Wieczór w klubie nocnym

Wbrew pozorom co mówi się o klubach nocnych ze striptizem, jest w nich bardzo bezpiecznie. Są zasady, których żadna ze stron nie może złamać. Najważniejszą z nich jest brak kontaktów intymnych z klientami czy tancerkami. Zdarzają się klienci, którzy właśnie po to przychodzą do klubu, aczkolwiek szybko się im tłumaczy, że nie taki cel jest tego miejsca. Nad bezpieczeństwem tancerek czuwa również ochrona. Nigdy nie wiadomo jak zachowa się klient, który dość sporo wypił, a w trakcie wieczoru to tancerka musi czuć się bezpiecznie i być skupiona na tańcu, aby jak najbardziej oczarować gości.

Czasami zdarza się, że praca tancerki czy hostessy w klubie nocnym jest trudna i nie każdy się nadaje. W większości czasu spędzanego w klubach go go należy do przyjemnych i bezpiecznych. Piękne, seksowne i subtelne kobiety na scenach i na sali. Mężczyźni wpatrzeni w ich urodę i talent sceniczny. Każdy choć raz powinien tego doznać, by w pełni zrozumieć funkcjonowanie tego miejsca.